Виставка Володимира Слєпченка у «Софії Київській»

Відкриття: 15.11.2017, 16.00

Де: Національний заповідник «Софія Київська», Музей «Хлібня» (вул. Володимирська, 24, Київ).

Виставка триватиме до 15 січня

Виставка «Увійди у мій світ» до 70-річного ювілею і 50-ліття  творчої діяльності

15 листопада о 16.00 у Національному заповіднику «Софія Київська» відкрилася ювілейна виставка номінанта Шевченківської премії-2018, народного художника України Володимира Слєпченка.

Один з кращих українських митців сучасності, маляр і графік працює в мистецькому напрямі   романтичного символізму та авторській техніці «артлайн». Основні жанри творчості – історична картина, портрет, сакральне мистецтво. За півстоліття творчої діяльності митець не прожив жодного дня без пензля. Твори Володимира Слєпченка зберігаються в музеях і приватних колекціях по всьому світу.

У доробку художника особливе місце відведене портрету: «Для мене людина  це дивовижний космічний світ, який цікаво вивчати все життя, заглиблюючись у найтонші, непідвладні часу, порухи душі»,  розповідає Володимир Слєпченко.

Велика галерея славетних українців з часів Київської Русі до сьогодення, а також полотна з героями війни та майдану вже стали живою легендою сучасного живопису. 

Проект «Увійди у мій світ»  це понад 80 полотен, переважно портретів, написаних у 2012-2017 роках (цикли «Обрані часом», «Обличчя війни», «Паралельні світи», «Генії світової цивілізації», «Київ як портрет»).

Sotheby's Auction House

Підписатися на новини мистецтва

Ніякого спаму, тільки цікаві новини російською та українською мовою.