Арт-проект “Український інсайт” та діалог з Тіматі Снайдером в штаб-квартирі ООН

0

11 травня о 12.00 в ІА «УКРІНФОРМ» (вул. Богдана Хмельницького, 8/16, зала 1) буде проходити прес-конференція з нагоди відкриття виставки “Український Інсайт” в штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку за участю робіт відомих сучасних митців Віктора Сидоренко, Олега Тістола, Миколи Маценко і Валентина Попова.

Відкриття виставки відбудеться 16-го травня 2017 року в штаб квартирі Організації Об’єднаних Націй у Нью-Йорку. В рамках проекту, перед відкриттям виставки відбудеться діалог з Тіматі Снайдером про його бестселер “В часи тиранії”,  а також його ескпертний “інсайт” щодо життєвоважливих питань в Україні і Східній Європі.  Пан Снайдер –професор історії в Єльському універститеті, визнаний як один з провідних світових фахівців у галузі міжнародних відносин.

Офіційне відкриття виставки у Нью-Йорку відбудеться за участі Постійного представника України при ООН Володимира Єльченко, Тимоті Снайдера і художників.

Віктор Сидоренко, Олег Тістол, Микола Маценко та Валентин Попов,- художники визнані не тількив Україні, а й за її межами. Митці презентують свої творчі пошуки, роздуми та візуальні моделі сучасного світосприйняття, що загалом ідентифікують  естетичний, ідеологічний, філософський меседж на шляху до національного, політичного та культурного самоусвідомлення України. Виставка має на меті донести світові сигнал про прогресивні зміни в Україні, та її невичерпний потенціал.

«Український Інсайт» – втілення креативних задумів, пройнятих духом часу і звернених у майбутнє. Проект покликаний створити платформу для генерації подальших ідей просування України на міжнародній арені і є непересічною подією в царині зміцнення її міжнародного іміджу.

Арт-Директор проекту: Тамара Шевченко

Куратор: Наталія Шпитковська

На прес-конференції буде презентовано каталог проекту, виданий за участі видавничого дому Arthuss.

На прес-конференції будуть присутні:

–         Анатолій Соловей, начальник управління публічної дипломатії МЗС України

–         Наталія Шпитковська, куратор проекту

–         Віктор Сидоренко, художник

–         Олег Тістол, художник

–         Костянтин Кожемяка, президент видавничого дому Arthuss

–         Ірина Тарасова, організаційний партнер проекту

Виставка триватиме до 26 травня 2017 року.

Адреса: Нью Йорк, Штаб-квартира ООН, будівля Генеральної Асамблеї, Хол для прийому делегацій, вхід 46-а вулиця/1-е авеню

Час роботи: 09:00 -16:30