Дебютна виставка художника Андрія Ревенка “Три крапки”

1

З 26 лютого по 9 березня в виставкових залах Центрального будинку художника (вул. Січових Стрільців 1-5) проходитиме дебютна виставка художника АНДРІЯ РЕВЕНКА “Три крапки”.

Сучасний абстрактний живопис у всіх його разновидах, так чи інакше, апелює до емоційно філософського сприйняття. Творчість Андрія Ревенка – талановите художнє втілення сповідуємої ідеї, відображення його ставлення до сучасного світу. Його роботи – це концентрований мистецький висновок емоційного індивідуального аналізу оточуючої реальності. Автор вже пройшов досить довгий шлях творчого вдосконалиння, але не втомлюється прогресувати в професійному сенсі. Для кожного художника, захопленого абстрактними формами, емоційним поєднанням кольорових плям, надзвичайно важливо особисто переживати кожний обраний сюжет. Все це присутнє в творах Андрія, художника, всі роботи якого не ремісницьке відображення, а синтез авторських роздумів і формально-живописного втілення теми.

Відкриття виставки 26 лютого 2016 року о 17.30.

Адреса Центрального Будинку Художників: м. Київ, вул. Січових стрільців (Артема), 1-5, ІІІ-й поверх. З 12:00 до 19:00, вихідний – вівторок.

Вхід на виставку – вільний.

1 КОММЕНТАРИЙ

Comments are closed.