«Японія-Україна: мистецькі та дизайнерські діалоги»

0

05.12.2017 – 14.12.2017

 Відкриття 5.12.2017 о 18-00

Вперше в Україні – Виставка колекції друкованої японської графіки кінця ХХ ст. з фондів ГО Асоціації дизайнерів-графіків «4-й БЛОК».

У рамках року Японії в Україні та з нагоди 25-ї річниці встановлення дипломатичних стосунків між нашими країнами, ГО Асоціація дизайнерів-графіків «4-й БЛОК» представляє проект «Японія-Україна: мистецькі та дизайнерські діалоги».

В основі проекту – виставка близько 100 робіт видатних японських прінтмейкерів, чиї твори неодноразово відзначалися вищими нагородами журі найпрестижніших міжнародних конкурсів та фестивалів графіки, зберігаються у колекціях таких музеїв, як Метрополітен і Музей сучасного мистецтва в Нью-Йорку, Британський музей у Лондоні, Токійський національний музей та ін. Експозиція репрезентує графічні аркуші  Vendome KyokoIkushima Junri,Yoshisuke FunasakaKinoshita TaikaKoi IkutaKondoh NoriakiKoyama MikioMorioka KansukeNagashimamitsuruObata EtsukoOki YasuhiroSavada YuitchiSaito TakeshiFuse NagiHamanishi KatsunoriHaraTakeshiHiratsuka YujiHiroaki MiyayamaHiroyasu YoshiikeEnokido Maki.

Виставка японської графіки постане у взаємодії з арт-об’єктами української дизайнерки Інни Педан, чия творчість співзвучна мистецькій традиції країни Сонця, що Сходить.

Проектом також передбачена насичена культурна програма : відкриті лекції, майстер-класи, творчі зустрічі, екскурсії, перформанси тощо. Організатори проекту сподіваються, що проект стане тим творчим майданчиком, що не лише репрезентує, а й генерує нові змісти, допомагає знайти точки ідентичності та точки перетину наших культур.

Відкриття виставки відбудеться 5 грудня 2017 р. о 18 годині за адресою: ЦСМ «ЄРМІЛОВЦЕНТР» Харків, Площа Свободи, 4 (головний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна, вхід зі сторони Клочківського узвозу).