Леонора Янко та Лера Літвінова відкрили новий арт-простір LERA LITVINOVA GALLERY виставкою «Virgo»

0

Леонора Янко та Лера Літвінова відкрили новий арт-простір LERA LITVINOVA GALLERY

виставкою живопису та скульптури «Virgo»

Митці: Лера Літвінова, Микита та Єгор Зігури.

Виставка відкрита для відвідування з 18 серпня по 18 вересня 2016 року

17 серпня відбулося урочисте відкриття арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY, що знаменувалось закритим передпоказом унікальної виставки скульптури та живопису «Virgo».

Учасниками проекту є успішна колекційна художниця Лера Літвінова, яка є фундатором та автором творчої ідеї створення унікального арт-простору, та знакові сучасні скульптори Микита та Єгор Зігури, чиї роботи відомі українським поціновувачам мистецтва.

Ідея директора галереї, Леонори Янко, полягає в тому, щоб створити особливу атмосферу єдності душі та тіла, людини та космосу, природи та прогресу. Святкова подія являла собою поєднання різних форм мистецтва, що наблизило усіх відвідувачів до вічного та неземного.

Гостей виставки абсолютно вразив блискучий виступ оперної діви Анастасії Дерун. Вона подарувала справжнє задоволення від споглядання вишуканих витворів мистецтва у супроводі прекрасних оперних арій.

На честь урочистого відкриття, Лера Літвінова передала одну зі своїх живописних робіт «Enigma» для участі в аукціоні, який буде проведений Благодійним Фондом «Стрічка Надії». Виставку відвідали директор Фонду Юрій Погребняк та засновник Олексій Кошевець, якому було надано слово.

Загадковий образ «Virgo» – музи, що заворожувала глядачів своєю пластикою, інтерпретувала актриса театру-студії «Біла ворона». Її перформанс був своєрідним порталом між буденним світом та енергетичними роботами митців.

Організаторів виставки вшанував своєю присутністю представник Посольства США Омар Кардентей, а також, відомі колекціонери, поціновувачі сучасного мистецтва, митці та журналісти.

З якісною міжнародною комунікацією допомогли Бюро Перекладів «English Channel», засновник компанії, Наталія Павлюк, також була присутня на відкритті.

Virgo – це співзвучний тандем абстрактного пейзажу на полотнах та атмосферної скульптури. Ці витвори мистецтва віддзеркалюють настрій один одного, дарують інтригуюче хвилювання від незвіданого, зародження нових надій та чистих думок.

Не дивлячись на статус молодої галереї, команда LERA LITVINOVA GALLERY має досвід організації масштабних проектів як в Україні, так і за кордоном. Тому гості та представники преси були приємно вражені масштабним та сучасним підходом до організації такого заходу.

Протягом підготовки виставки було створене арт-відео, в якому головну героїню Virgo зіграла Лера Літвінова. Кияни та гості міста насолоджувались ним протягом місяца на екранах міста. Організатори повідомляють, що відео Virgo зняте фотостудією PHOTO7 запросили до участі у кінофестивалі.

На завершення вечору, приємним сюрпризом події стало виконання авторських пісень від молодої співачки Sh Ell.

На протязі урочистого заходу лунав надихаючий музичний супровід від звукорежисера Анатолла Душі.

Проект «Virgo» – це мистецька спроба відтворити ідеальний баланс існуючого, який Ви маєте можливість відчути до 18 вересня.

Адреса: вул. Велика Кільцева, 14, територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00. Вхід вільний.