Леонора Янко та Лера Літвінова відкрили новий проект сучасного мистецтва

0

8 грудня в арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбулося урочисте відкриття нового масштабного проекту: виставки сучасного мистецтва Lumen, яке було приурочене до Дня народження засновниці галереї – Лери Літвінової. У проекті беруть участь як давно відомі українській аудиторії митці, так і молоді автори, серед них:

Валерій Франчук, Johnny Crack, Микита Зігура, Єгор Зігура, Лера Літвінова, Ольга Глумчер, Ката Рудакова, Сергій Піскунов, Реана Малевіч, Валерія Тарасенко, арт-група Light, Аліна Гаєва, Саша Q, Ганна Васильева, Семен Щербина, Олена Пронькіна, Наталія Корф-Іванюк, Лесь Панчишин, Ярослав Коробка.

Леонора Янко, директор Lera Litvinova Gallery, створила цей проект, який поєднав картини, скульптури та інтерактивні інсталяції, з метою проведення нестандартного діалогу між митцем та глядачем. Урочиста подія поєднувала у собі невимушену іскристу святкову атмосферу та медитативний філософський настрій, який випромінювали мистецькі роботи, представлені на цій виставці.

На протязі вечору, гостей заворожувала своїм співом оперна діва Анастасія Дерун, яка виконала декілька відомих оперних арій. Надихаючий музичний супровід забезпечив звукорежисер Anatoll Soul.

Серед гостей, на урочистому відкритті були присутні відомі колекціонери, поціновувачі сучасного мистецтва та представники преси. Також, відвідувачі мали можливість поспілкуватися з художниками та авторами робіт, які з радістю ділились своїми думками та ідеями.

Знаковою подією стало те, що в день відкриття виставки роботи двох авторів, яких представляють Lera Litvinova Gallery, були продані офіційно з аукціонів. А саме, картини Олени Пронькіної були продані в аукціонному домі «Дукат», а скульптура Єгора Зігури “Colossus which Awakens”, естімейт якої складав 4000 – 6000 £, пішла з молотка відомого міжнародного аукціону Phillips в Лондоні за 20 000£.

Проект Lumen – це не тільки насолода прекрасними витворами мистецтва, а і можливість зазирнути в джерело душевних сумнівів, зустріти власну тінь і порозумітися з нею.

Виставка триватиме до 8-го лютого.

Адреса: Кільцева дорога, 14; територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00. Вхід вільний.