Открытие выставки «1/5» в Lera Litvinova Gallery

0

LERA LITVINOVA GALLERY представляють:

виставка живопису «1/5»

14 вересня – 4 жовтня 2017

Відбулося урочисте відкриття виставки «1/5», присвяченої річниці Lera Litvinova Gallery. В експозиції представлені роботи понад 15 українських успішних художників, а також, створене спеціально для київської публіки, полотно німецького стріт-арт художника Johnny Сrack «Golden Muse».

Ще по-літньому теплий вечір відкриття виставки «1/5» зустрів гостей галереї червоною доріжкою і ніжними звуками арфи. Доповнив святкову атмосферу перфоманс театру імпровізації “Біла ворона”. Завдяки поєднанню різних видів мистецтв гості поринули в атмосферу релаксу, з одного боку, і максимального залучення в філософію «1/5», з іншого.

Відкриття виставки відвідали відомі українські ведучі телеканалів, журналісти друкованих видань, блогери, зірки шоу-бізнесу, а також колекціонери і поціновувачі сучасного мистецтва. Крім того, гостями виставки стали дипломати, в тому числі, посол Індонезії.

«Ми ставили перед собою мету привернути увагу до того, що ми встигли зробити за рік роботи Lera Litvinova Gallery, і подякувати всім авторам і партнерам, які весь цей період були з нами: творили, надихали, розділяли важливі події, – розповіла в інтерв’ю директор галереї Леонора Янко. – Ми надали нашим гостям можливість подивитися на минулу 1/5 частину століття через представлені роботи художників, поділитися поглядами та обмінятися ідеями».

Гості відкриття виставки «1/5» не тільки насолоджувалися роботами художників, а й спілкувалися особисто з творцями деяких з них. Приємний сюрприз підготував партнер виставки «1/5» ТМ “MagNut”. Крім того, що гості протягом свята пригощалися цукерками ручної роботи Choсks і глазурованими фруктами, в кінці вечора директор з маркетингу «MagNut» Валерія Козимір розіграла серед публіки приємні солодкі подарунки.

Виставка «1/5» проходить в Lera Litvinova Gallery до 4 жовтня.

Роботи доступні для придбання.

Адреса: Київ, Кільцева дорога, 14. Вхід на виставку вільний.