Персональна виставка Любомира Мартинюка «Квітне сад»

0

LERA LITVINOVA GALLERY

Персональна виставка Любомира Мартинюка

«Квітне сад»

19 липня – 2 серпня 2018 року

19 липня о 18.00 у арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться відкриття персональної виставки Любомира Мартинюка «Квітне сад». Арт-простір Lera Litvinova Gallery влаштовує різноманітні арт-проекти як в Україні, так і за кордоном та організовує виставки українських митців, прагнучи познайомити поціновувачів мистецтва з сучасними художниками та їх баченням світу в умовах мінливості суспільства.  

Любомир Мартинюк відомий не просто як автор, що має відточену техніку і прекрасну школу живопису – в своїй творчості він створює унікальне бачення природи. Потужні і динамічні скульптурні мазки художника роблять натюрморт живим, спростовуючи саму назву “nature morte”. Полотна митця експонуються у різноманітних галереях та музеях України і  Європи. Його роботи зберігаються  в приватних колекціях на Батьківщині та за кордоном. Любомир виступає  активним учасником та організатором пленерів  як для початківців, так і для відомих художників, а також постійно бере участь у благодійних проектах.

Кожен з художників говорить про любов до природи за допомогою своєї творчості, для Любомира Мартинюка це захоплення та відданість її красі. У своїх картинах автор плекає кожну пелюстку, кожну квітку, кожне деревце, він майстерно вимальовує живописність і різнобарв’я навколишнього світу.

Куратором проекту виступає Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery. «Натюрморт завжди був незвичайним жанром. Перші його прояви зустрічаються в художньому мистецтві ще за часів Візантійської імперії, з того часу він пройшов багато перетворень і на сьогодні є одним з  найцікавіших жанрів як для глядача, так і для художника».

«Картини здатні надихати і приносити радість, змінювати настрій і заспокоювати, приносити задоволення і відволікати від буття, вони повинні викликати у глядача емоцію та відгук – це найголовніше» – Галина Шабшай, директор Shabshai Upgrade System, член Міжнародної Асоціації Енне-типології IEA (Каліфорнія).

Керуючий партнер юридичної компанії K&K LAW COMPANY, що виступає офіційним спонсором події, Андрій Кравець, зазначає: «Ніщо так не охарактеризує людину, як її творчість, вона окриляє, змушує думати і мріяти».