Щербенко Арт Центр презентує персональний проект Руслана Тремби “Ескізи в об’ємі”

0

22.11 – 16.12

У грудні 2017 року в Щербенко Арт Центрі можна буде побачити новий проект українського художника із Закарпаття Руслана Тремби – серію картин “Ескізи в об’ємі”.

“У зв’язку з тим, що мій погляд на цей світ багатогранний, я не стримую себе в подачі, в манері письма. Все залежить від того, над чим я працюю: я можу бути неадекватним, божевільним в розмові з полотном, можу бути спокійним, кітчевим, але це все я. Я згоден з тим, що художник повинен бути впізнаваним, але так само здорово, коли є питання “хто це”. Тому я хочу показати, що ми – художники – можемо бути різними”.

Роботи принципово виконані без підрамника, на чистому полотні і об’єднані в універсальний розмір – 140х190 см. Деякі полотна в оригіналі більші, що надає готовій роботі ефект барокової складки на полотні. На виставці глядач побачить чергування фактур і технік, з якими працює художник від білого матового до мерехтливого червоного, які відсилають до різних періодів творчості Руслана Тремби.

Руслан Тремба

Народився в 1980 році в Ужгороді. У 2005 році закінчив Львівську академію мистецтв. Представляв свої роботи в персональних та групових проектах у Щербенко Арт Центрі, Боттега галереї, арт-центрі Я Галерея, Галереї Цех у Києві; Львівському палаці мистецтв, Музей релігії, Галереї Дзиґа у Львові; Арт центрі Я Галерея, Дніпропетровськ; Галереї Ленін, Запоріжжя; Мистецькому центрі Галерея ІЛЬКО та галереї Коридор в Ужгороді; Центральному домі художника, Москва; Майстерні культури, Люблін; Vilnius Academy of Arts, Вільнюс. Руслан Тремба живе та працює в Ужгородi.

Щербенко Арт Центр

вул. Михайлівська, 22B, Київ