Відкриття виставки картин Тамари Гержан «Мандри в сновидіння»

0

5 травня о 17.00 в Національному заповіднику «Софія Київська» відкрилася виставка картин Тамари Гержан «Мандри в сновидіння».

На відкритті на Вас чекатимуть: мистецтво, пророчі передбачення, лавандові подарунки та багато сюрпризів.

«Можливо, все наше життя це – сон, сон Бога; можливо, наше життя це – мандрівка сном…Вночі, коли сідає сонце, ми бачимо зорі та інші світи, а ще ми маємо можливість мандрувати в інших вимірах і просторах, мандрувати Всесвітом та в своїй свідомості. Ці світи можуть бути невичерпним і необмеженим джерелом натхнення. Головне – навчитись відкривати потрібні двері. Мабуть, тільки пізнавши темряву ночі можна навчитись по-справжньому радіти сходу сонця. Після холодної, сніжної зими розумієш, яким неймовірним дарунком Землі є для нас весна. І після випробувань і втрат особливо гостро відчуваєш і проживаєш кожну хвилину кохання, натхнення, щастя. В цій серії робіт – відголоски і фрагменти побаченого у снах, навіяного мріями і відчутого на землі». Художниця Тамара Гержан.

Про автора:

Тамара Гержан народилася 5 травня 1977 року в родині музикантів. Закінчила Національну Академію образотворчих мистецтв і архітектури, реставраційне відділення живописного факультету.

З 2002 р. працює художником-реставратором у Національному художньому музеї України. За ці роки відреставрувала десятки шедеврів, серед яких – твори видатних українських художників: С. Світославського, А. Мурашко, М. Глущенко, М. Івасюка, ікона Богоматері Братської XVIII ст., Дерев’яні поліхромні скульптури та ін. З 2012 – року член Національної спілки художників України. Тамара Гержан брала участь в міжнародних пленерах в Хорватії, Сербії, Польщі. Твори художниці знаходяться в приватних колекціях України, Польщі, США, Хорватії, Сербії, Німеччини.

Відвідати експозицію можна до 21 травня 2017 року у виставкових залах «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська».

Місце проведення: Національний заповідник «Софія Київська», музей «Хлібня», 2-й поверх (вул. Володимирська, 24, Київ).