Оставайтесь с нами

Анонсы

Відкриття виставки «Роман з сонцем» від Катерини П’ятакової

Опубликовано

11 листопада 17:00 в галереї «Митець» відбудеться презентація виставки художніх творів Катерини П’ятакової «Роман з сонцем».

Роман з сонцем – це історія любові Землі та Сонця. Це історія про велич Океана, що зберігає в собі таємниці еволюції, його дихання, мінливості його настрою та кольору, в який забарвлює Сонце його хвилі, та про їх Любов, що віками продовжує та зберігає життя на планеті.

Це історія різнокольорових Хмар, крізь які Сонце турботливо підглядає за Землею, вранці, вдень та потім ввечері, танцюючи танго на мокрому піску.

Це історія миттєвостей життя, швидкоплинних, але, в той же час, безкінечних зустрічей Сонця з Землею, Водою, Хмарами, Павутинням морської Піни, Квітами та Вітром.

Історія миттєвостей роману з сонцем, які складають радість існування життя.

Подорожі нашою планетою дали можливість Катерині П’ятаковій піймати та зупинити в часі миті дихання океану, прогулянку вітру серед хмар та гру сонця у хвилях моря. Її картини, написані у техніці пастелі, дозволяють доторкнутися душею до краси навколишнього світу. Її картини прозорі, ніжні та тендітні, та водночас насичені кольором та життям.

Роботи, представлені на виставці, написані з використанням різних основ, серед яких наждачний папір та оксамитовий картон для пастелі PASTELMAT(с), що дало змогу автору досягти незвичайних ефектів у живописі пастеллю.

Катерина П’ятакова — член Національної спілки художників України, Дійсний Член Европейської Гільдії митців, що працюють у техніці пастелі (Pastel Guild of Europe), лауреат та переможець багатьох виставок та конкурсів. Її вистакова діяльність налічує більше сорока виставок в Україні та закордоном, в тому числі її робота брала участь у VI Міжнародному Бієннале пастелі у Польщі.

Як викладач Катерина П’ятакова є автором більше ста занять з історії мистецтва, малюнку та живопису для дітей. Є розробником теоретично-практичного курсу «Українське мистецтво – дітям!», який направлений на популяризацію та вивчення українського мистецтва у формі, що доступна навіть маленьким дітям. Більше шести років працює як викладач-волонтер у Центрі реабілітації з дітками та молоддю з особливими потребами, використовуючи техніку пастелі як засіб арт-терапіїї. Нагороджена Почесною Відзнакою за соціальну роботу. Є одним з авторів соціального волонтерського проекту для творчих людей з особливими потребами «Мій талант тобі, Україно!»

Картини Катерини П’ятакової знаходяться у приватних колекціях України, Европи, Австралії, США та Росії. Її роботи прикрашають обкладинки збірок віршів у США та Новій Зеландії, а також використовуються у якості ілюстрацій у підручнику з образотворчого мистецтва.

Виставка триватиме з 11 по 21 листопад 21 року в галереї «Митець» за адресою: вул. Велика Васильківська, 12.

Галерея працює: Пн-Пт 11:00 – 19:00, Сб та Нд 11:00 – 18:00

Вхід вільний.

Анонсы

Виставка Андрія Самаріна “Entered without a key”

Опубликовано

Редактор

25 лютого о 17.00 відбудеться відкриття виставки молодого київського художника Андрія Самаріна під назвою “Entered without a key” в музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (м. Луцьк) в рамках молодіжної арт-платформи «ENTER». 

Виставка Андрія Самаріна знаходить відголоски у “сave abstract painting” -ототожнюючи його монументальні полотна з первісними абстрактними малюнками, що люди залишали в печерах. Полотна, немов стіни, на яких видряпані різноманітні лінії, відбитки, позначки, візерунки і зображення, кольорові мінімалістичні плями. Композиція художньої роботи, так само як і в печерах, розміщує зображення лише в нижній частині стіни-полотна, місця куди діставала рука людини і куди падало світло від полум’я.

Данна виставка про авторську свободу, про звільнення від стереотипів сучасного мистецтва, його вигляду і значення, про мистецтво вцілому, про бунт, переворот і першість, про вибір і самість. Як і в первісні часи, протиставлення колективної свідомісті індивідуальній: протиставлення автора і суспільства.

Андрій Самарін – український художник, живе і працює в Києві. Його твори  —  абстрактні безпредметні композиції в жанрі жипопису і графіки. Роботи мінімалістично-експресивні за наповненням з додаванням рукописного стилю. Надихається наскельним абстрактним живописом, подекуди використовує кулькові ручки та пастелі, які і є есенцією самого поняття «handwriting».

Читать далее

Анонсы

Выставка «Ростан Тавасиев. Планетарные туманности. Живопись, графика, скульптура, анимация»

Опубликовано

Редактор

Время проведения: 21 января – 13 февраля 2022 года
Место проведения: флигель «Поленовская дача» Музея-заповедника

«Абрамцево». Московская область, Сергиево-Посадский городской округ, Хотьково, с. Абрамцево, Музейная, 1. Телефон: 8 (496) 543-24-70.

Музей-заповедник «Абрамцево» представляет персональную выставку Ростана Тавасиева «Планетарные туманности». В Поленовской даче будут продемонстрированы работы художника, представляющие макеты произведений искусства в космическом пространстве.

Три поколения художников Тавасиевых исторически связаны с Абрамцевом. Ростан Тавасиев, представляющий творческую династию сегодня, учился в прославленной «Строгановке» (ныне — Московская государственная художественно-промышленная академия имени С.Г. Строганова) на кафедре графического дизайна. В 2002 году окончил курс «Новые художественные стратегии» Института проблем современного искусства. Художник экспонировался более чем на сорока персональных выставок и участвовал в многочисленных групповых проектах в России и за рубежом. В 2006 и 2013 годах Ростан Тавасиев номинировался на государственную премию «Инновация». Его работы находятся в собраниях Государственной Третьяковской галереи, Государственного центра современного искусства в Москве, Мультимедиа Арт Музея, Музея современного искусства, Музея современного искусства «Art4», Красноярского музейного центра, а также в многочисленных частных коллекциях.

«Планетарные туманности» — персональный проект Ростана Тавасиева, который был показан в галерее современного искусства Anna Nova в весной 2021 года. Художник ранее обращался к теме космоса в серии работ «Milky Way» и фантастическом проекте — сериале «Капля креацина». В «Планетарных туманностях» Ростан предлагает расширить границы современного искусства до вселенских масштабов. Материалом для создания работ являются планетарные туманности, образуемые звёздами на завершающем этапе их эволюции, и принимающие неповторимые яркие очертания под воздействием межзвездной среды, звёздного ветра и магнитного поля. В этих процессах художник видит потенциал для художественной рефлексии.

За основу представленных на выставке восьми проектов — космических скульптур — взяты двойные звёздные системы, реально существующие в созвездиях Близнецы, Компас, Кит, Треугольник, Жираф, Персей, Муха, Корма, где в обозримом будущем будут образовываться планетарные туманности. Работы визуализированы в рисунках и живописных работах, объёмных эскизных макетах и трёхмерной анимации, а их местоположения обозначены на звездном атласе. Представленные видеоинтервью Ростана Тавасиева с астрофизиком Сергеем Поповым из цикла «Искусство в космосе» помогут больше узнать о методах воздействия на планетарные туманности.

Читать далее

Анонсы

Необычная выставка Евгения Кузьмичева продлится до конца месяца

Опубликовано

Редактор

Евгений Кузьмичев – историк искусства, исследователь игр, участник кураторского сообщества Маргинальный дизайн и сооснователь проекта STYD, представляет в Nikolay Evdokimov Gallery свой персональный выставочный проект LAST DARKNESS 2 ПРОХОЖДЕНИЕ.

Это первый самостоятельный проект молодого исследователя реализованный вне рамок какой-либо коллективной организации.

В полность подчиненном происходящему и погруженном в полумрак пространстве жилой квартиры автор вовлекает посетителя в вынужденный иммерсивный аттракцион, не оставляя возможности отвлечься на привычные ритуалы — селфи и мессенджеры. Он всецело занимает внимание зрителя подготовкой к погружению в его сумрачную исследовательскую игровую реальность, представленную в пространстве печатной графикой, коллекционными артефактами и звуком. На входе гостей встречает персональный проводник и сопровождает все время действия. 

Название: Last Darkness 2

Платформа: оффлайн-пространство


Жанр: квест, симулятор ходьбы 

Версия игры: ENG / RUS


Разработчик:
 black snake of kolomna 


Издатель: 
Nikolay Evdokimov Gallery

Релиз: 2022

Закрытый бета-тест: 25 декабря 2021 — 30 января 2022


Описание: 

Last Darkness 2 — онлайн-игра в жанре квест/симулятор ходьбы, действие которой развернулось в пространстве квартиры. Игру можно назвать духовным наследником Last Darkness, предыдущего проекта от black snake of kolomna. 

Практически во всех играх студии сюжет крайне запутан, Last Darkness 2 не исключение. Поначалу практически ничего не понятно, но по мере прохождения из отдельных частей мозаики начинает складываться целостная картина. 


Игрокам предстоит исследовать пространство галереи, искать подсказки и изучать артефакты. 

По сравнению с прошлым проектом, Black snake of kolomna подкрутили графику, добавили новые механики и интерактивные элементы. 

К релизу издатель выпустил ограниченный тираж изображений с кадрами из игры.

Читать далее
BLOCKSAYS
BLOCKSAYS
Дошка безкоштовних оголошень в Україні
art-insight.com.ua

Читаемые

© 2012-2021 Арт Новости | Art News. Все права защищены. Использование любых размещенных на сайте материалов разрешается при указании прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на Art-News.com.ua. Ссылка размещается вне зависимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка должна быть размещена в первом абзаце цитируемого материала.