Відкриття виставки “Роман з сонцем” від Катерини П’ятакової

0

11 листопада 17:00 в галереї «Митець» відбудеться презентація виставки художніх творів Катерини П’ятакової «Роман з сонцем».

Роман з сонцем – це історія любові Землі та Сонця. Це історія про велич Океана, що зберігає в собі таємниці еволюції, його дихання, мінливості його настрою та кольору, в який забарвлює Сонце його хвилі, та про їх Любов, що віками продовжує та зберігає життя на планеті.

Це історія різнокольорових Хмар, крізь які Сонце турботливо підглядає за Землею, вранці, вдень та потім ввечері, танцюючи танго на мокрому піску.

Це історія миттєвостей життя, швидкоплинних, але, в той же час, безкінечних зустрічей Сонця з Землею, Водою, Хмарами, Павутинням морської Піни, Квітами та Вітром.

Історія миттєвостей роману з сонцем, які складають радість існування життя.

Подорожі нашою планетою дали можливість Катерині П’ятаковій піймати та зупинити в часі миті дихання океану, прогулянку вітру серед хмар та гру сонця у хвилях моря. Її картини, написані у техніці пастелі, дозволяють доторкнутися душею до краси навколишнього світу. Її картини прозорі, ніжні та тендітні, та водночас насичені кольором та життям.

Роботи, представлені на виставці, написані з використанням різних основ, серед яких наждачний папір та оксамитовий картон для пастелі PASTELMAT(с), що дало змогу автору досягти незвичайних ефектів у живописі пастеллю.

Катерина П’ятакова – член Національної спілки художників України, Дійсний Член Европейської Гільдії митців, що працюють у техніці пастелі (Pastel Guild of Europe), лауреат та переможець багатьох виставок та конкурсів. Її вистакова діяльність налічує більше сорока виставок в Україні та закордоном, в тому числі її робота брала участь у VI Міжнародному Бієннале пастелі у Польщі.

Як викладач Катерина П’ятакова є автором більше ста занять з історії мистецтва, малюнку та живопису для дітей. Є розробником теоретично-практичного курсу «Українське мистецтво – дітям!», який направлений на популяризацію та вивчення українського мистецтва у формі, що доступна навіть маленьким дітям. Більше шести років працює як викладач-волонтер у Центрі реабілітації з дітками та молоддю з особливими потребами, використовуючи техніку пастелі як засіб арт-терапіїї. Нагороджена Почесною Відзнакою за соціальну роботу. Є одним з авторів соціального волонтерського проекту для творчих людей з особливими потребами «Мій талант тобі, Україно!»

Картини Катерини П’ятакової знаходяться у приватних колекціях України, Европи, Австралії, США та Росії. Її роботи прикрашають обкладинки збірок віршів у США та Новій Зеландії, а також використовуються у якості ілюстрацій у підручнику з образотворчого мистецтва.

Виставка триватиме з 11 по 21 листопад 21 року в галереї «Митець» за адресою: вул. Велика Васильківська, 12.

Галерея працює: Пн-Пт 11:00 – 19:00, Сб та Нд 11:00 – 18:00

Вхід вільний.