Виставка Володимира Слєпченка у «Софії Київській»

0

Відкриття: 15.11.2017, 16.00

Де: Національний заповідник «Софія Київська», Музей «Хлібня» (вул. Володимирська, 24, Київ).

Виставка триватиме до 15 січня

Виставка «Увійди у мій світ» до 70-річного ювілею і 50-ліття  творчої діяльності

15 листопада о 16.00 у Національному заповіднику «Софія Київська» відкрилася ювілейна виставка номінанта Шевченківської премії-2018, народного художника України Володимира Слєпченка.

Один з кращих українських митців сучасності, маляр і графік працює в мистецькому напрямі   романтичного символізму та авторській техніці «артлайн». Основні жанри творчості – історична картина, портрет, сакральне мистецтво. За півстоліття творчої діяльності митець не прожив жодного дня без пензля. Твори Володимира Слєпченка зберігаються в музеях і приватних колекціях по всьому світу.

У доробку художника особливе місце відведене портрету: «Для мене людина  це дивовижний космічний світ, який цікаво вивчати все життя, заглиблюючись у найтонші, непідвладні часу, порухи душі»,  розповідає Володимир Слєпченко.

Велика галерея славетних українців з часів Київської Русі до сьогодення, а також полотна з героями війни та майдану вже стали живою легендою сучасного живопису. 

Проект «Увійди у мій світ»  це понад 80 полотен, переважно портретів, написаних у 2012-2017 роках (цикли «Обрані часом», «Обличчя війни», «Паралельні світи», «Генії світової цивілізації», «Київ як портрет»).