100 найкращих творів сучасного мистецтва на виставці в Харкові

0

Театральний християнській фестиваль tX-fest представив у Харкові виставковий художній проект «Велична Біблія», який присвячений 500-річчю Реформації. Проведення виставкового пересувного проекту передбачає формування виставки, що складається з 100 найкращих творів сучасного мистецтва (живопису, графіки) з усієї України, присвячених Біблійній тематиці. Проект заплановано провести в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові та Черкасах. В Харкові проведення заплановане в галереї «Бузок» з 20 вересня по 3 жовтня 2017 року.

В проекті беруть участь роботи, відібрані з усієї України на конкурсній основі, що мають найвищий художній рівень і не суперечать за змістом Біблії. Вибрані твори відкривають для глядача євангельський біблійний сюжет, ілюструють красу і одкровення Слова Божого, відкривають в сучасній інтерпретації і сучасними методами глибину і філософію Святого Письма. Організувала художній проект Асоціація художників-християн.

Відкриття супроводжується музичною, поетичною частиною. На захід будуть запрошені міська адміністрацію, відділ культури і освіти, представники всіх християнських церков. Також в супровід проекту заплановані зустрічі, що розкривають тему виставки і сутність Реформації. Можливі майстер-класи за участі митців.

Учасниками проекту стануть Члени Союзу художників України (СХУ) Наталія Герасименко і Сергій Герасименко, заслужений художник України Тетяна Павлик, Вадим Кучер-Куцан, Світлана Михайлова, Олег Бойко, Тарас Гончаренко, Член СХУ Іван Михайлов, Любомир Мартинюк, Сергій Марус, Оксана Левчишина, Петр Бемза, Борис Єгозарян, Матвій Вайзбер, Валерій Франчук та інші.

Інформація:

Асоціація художників-християн – це неприбуткова громадська організація, яка об’єднує творчих людей християнського віросповідання для спільного служіння Господу своїми талантами.

Мета АХХ – популяризація загальнолюдських і християнських цінностей через творчість сучасних митців сфери образотворчого мистецтва. Організація існує з 2009 року і щорічно проводить  виставкові і загально просвітницькі проекти в Києві і інших містах України.

Источник: пресс-релиз