Арт-галерея «Мануфактура» представляе виставку робот Тані Василенко

0

Арт-галерея «Мануфактура» з 24 грудня по 24 лютого дарує глядачу ексклюзивну можливість відкрити для себе оригінальну лінію творчості української художниці Тані Василенко – її квіткові композиції. Митець заслужила свою популярність у світі як талановитий автор масштабних полотен, виповнених у манері абстрактного експресіонізму.

У рамках актуальної виставки глядачу вдасться прослідкувати, як впізнавана творча манера художниці втілюється у її фігуративних композиціях. #FLORA – це вперше зібраний у повну колекцію у межах однієї виставки живопис Тані Василенко, що розкриває тему завжди нової і непередбачуваної краси квіткових образів.

Ідейна основа серії та мета експозиції – бажання пізнати прекрасний світ досконалості і художньо представити красу, створену природою.

Автор працює в трудомісткій та унікальній техніці «об’ємного живопису». Об’ємні елементи, що сміливо долають умовні рамки картин, створюють ілюзію реальності, яка запрошує глядача майже на дотик насолодитися красою квіткових образів.

Стилістика картин Тані Василенко обумовлена застосуванням вільної чуттєвої експресії, такої притаманній її абстрактним роботам, до зрозумілих асоціативно і візуально образів світу флори.

Професійність у підборі точних художніх прийомів, сміливість та свіжість кольорових рішень, застосування авторських інновацій суто технічного характеру – все це слугує досягненню мети – створенню індивідуальних художніх образів, відображенню на полотнах ликів і характерів персонажів усього квіткового різноманіття.

Виставка триватиме з 24.12.16 по 24.02.17