На найкращих сценах Харкова пройде Театральний християнський фестиваль tX-fest

0

Чотири дні в Харкові показуватимуть вистави на християнську тематику

На найкращих сценах Харкова пройде Театральний християнський фестиваль tX-fest

В Харкові відбудеться Театральний християнський фестиваль tX-fest – спектаклі на християнську тематику. Фестиваль проводиться у зв’язку з Роком Реформації. Програма покликана стимулювати і розвивати інтерес громадськості до творчої спадщини християнства. Фестиваль має на меті мотивувати професійних театральних діячів України ставити вистави і писати п’єси, які сповідують біблійні цінності. tX-fest пройде з 28 вересня по 1 жовтня 2017 року.

Відвідувачів очікують щоденні вистави на кращих сценах міста, перфоманси, вуличні євангелізаційні постановки, тренінги, майстер класи, обговорення. Покази пройдуть в залах Харківського Християнського Центру, Палацу студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Харківського Національного Академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Купити квиток можна на сайті.

В фестивалі візьмуть участь біля 20 аматорських і професійних колективів з Києва, Харкова, Ужгорода, Слов’янська, Львова, Рівного та інших міст, у тому числі: Дніпропетровський академічний театр опери та балету з виставою “Ісус” (єдиною в світі на музику Джона Дебні до фільму “Пристрасті Христові”), Івано-Франківський Національний Академічний драматичний театр імені Івана Франка з виставою “Оскар і Рожева Пані” за всесвітнім бестселером Ерік-Еммануеля Шмітта за участю популярної української актриси, члена журі театральних фестивалів Ірми Вітовської, проект Мюзикл для всієї родини «Ти – особливий» за мотивами оповідань всесвітньо відомого християнського письменника Макса Лукадо і ін.

Фестиваль має такі номінації: «Аматорська програма», «Основна програма», «Тематична програма», «Дискусійна програма».

«Аматорська програма» Складається з творів, створених на основі біблійних сюжетів і християнської літературної спадщини. «Основна програма» включає в себе виступи творчих театральних колективів, що стали відомі і отримали високу оцінку глядачів і критики. У номінацію включаються вистави, які піднімають дискусійні питання про сутність Бога і Його вплив на життя людини.

Організатори Фестивалю поділяють бажання Всеукраїнського оргкомітету «R500» познайомити українців із життєвими цінностями Реформації, закликати до оновлення всіх сторін особистого і громадського життя відповідно до біблійним принципам. Одна з важливих цілей Фестивалю реалізація цього бажання через театр. З цією метою головна ідея Тематичної програми — історія і практика Реформації.

«tX-fest»  це платформа, що дозволяє пізнавати театр через призму християнських біблійних цінностей, спонукає професійні театри присвячувати свою творчість поширенню християнських цінностей та дає можливість аматорським християнським театральним колективам професійно зростати.

Сохранить