На найкращих сценах Харкова пройде Театральний християнський фестиваль tX-fest

0

Чотири дні в Харкові показуватимуть вистави на християнську тематику

На найкращих сценах Харкова пройде Театральний християнський фестиваль tX-fest

В Харкові відбудеться Театральний християнський фестиваль tX-fest – спектаклі на християнську тематику. Фестиваль проводиться у зв’язку з Роком Реформації. Програма покликана стимулювати і розвивати інтерес громадськості до творчої спадщини християнства. Фестиваль має на меті мотивувати професійних театральних діячів України ставити вистави і писати п’єси, які сповідують біблійні цінності. tX-fest пройде з 28 вересня по 1 жовтня 2017 року.

Відвідувачів очікують щоденні вистави на кращих сценах міста, перфоманси, вуличні євангелізаційні постановки, тренінги, майстер класи, обговорення. Покази пройдуть в залах Харківського Християнського Центру, Палацу студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого, Харківського Національного Академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка. Купити квиток можна на сайті.

В фестивалі візьмуть участь біля 20 аматорських і професійних колективів з Києва, Харкова, Ужгорода, Слов’янська, Львова, Рівного та інших міст, у тому числі: Дніпропетровський академічний театр опери та балету з виставою “Ісус” (єдиною в світі на музику Джона Дебні до фільму “Пристрасті Христові”), Івано-Франківський Національний Академічний драматичний театр імені Івана Франка з виставою “Оскар і Рожева Пані” за всесвітнім бестселером Ерік-Еммануеля Шмітта за участю популярної української актриси, члена журі театральних фестивалів Ірми Вітовської, проект Мюзикл для всієї родини «Ти – особливий» за мотивами оповідань всесвітньо відомого християнського письменника Макса Лукадо і ін.

Фестиваль має такі номінації: «Аматорська програма», «Основна програма», «Тематична програма», «Дискусійна програма».

«Аматорська програма» Складається з творів, створених на основі біблійних сюжетів і християнської літературної спадщини. «Основна програма» включає в себе виступи творчих театральних колективів, що стали відомі і отримали високу оцінку глядачів і критики. У номінацію включаються вистави, які піднімають дискусійні питання про сутність Бога і Його вплив на життя людини.

Організатори Фестивалю поділяють бажання Всеукраїнського оргкомітету «R500» познайомити українців із життєвими цінностями Реформації, закликати до оновлення всіх сторін особистого і громадського життя відповідно до біблійним принципам. Одна з важливих цілей Фестивалю реалізація цього бажання через театр. З цією метою головна ідея Тематичної програми — історія і практика Реформації.

«tX-fest»  це платформа, що дозволяє пізнавати театр через призму християнських біблійних цінностей, спонукає професійні театри присвячувати свою творчість поширенню християнських цінностей та дає можливість аматорським християнським театральним колективам професійно зростати.

Сохранить

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя здесь