Нове слово в українському мистецтві: ИХ

0

Центр Сучасного Мистецтва «Білий Світ» запрошує на виставку «ИХ». Віктор Рижих, Олексій Малих, Олена Рижих

2 лютого о 19:00 відбудеться урочисте відкриття  виставки в галереї White World!

Три покоління київських художників: Віктор РИЖИХ, Олена РИЖИХ і Олексій МАЛИХ.

Три дивовижних майстри, чиї роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях по всьому світу.

Три різні світи, об’єднаних не тільки загальним закінченням прізвищ і експозицією “ИХ”.

“Зазвичай ми чекаємо нових слів в мистецтві від початківців художників, а шукати їх слід в творчості досвідчених майстрів, за довге життя досліджували найрізноманітніші арт-простору», – каже галерист Тамара ЯНОВИЧ. Ідея виставки виникла ще понад десять років тому.

Олексій МАЛИХ. Київський художник, що працює в техніках живопису, левкасу, графіки, інсталяції, скульптури, ленд-арту, перформенсу. Його роботи знаходяться в колекціях музеїв в Україні, Німеччині, приватних колекціях в Україні, Польщі, Німеччині, Італії, Іспанії, Франції, Чилі, Гватемали, США, Монголії, Голландії.

Віктор РИЖИХ. Народний художник України, академік Академії Мистецтв України. Лауреат 8 премій. Майстер фігуративні жанрових картин, європейського пейзажу і натюрморту. Його роботи знаходяться в багатьох музеях України, включаючи Національний художній музей і Музей сучасного мистецтва, також в Третьяковській галереї. Державному музеї Грузії, Zimmerli Art Museum (США), Norman Dodge collection Art museum (США), музеї Петера Людвіга (Німеччина) і в приватних колекціях 9 країн: Іспанії, Франції, Німеччини, США, Польщі, Швейцарії, України, Росії, Грузії .

Олена РИЖИХ. Майстер фігуративного і абстрактного живопису, кінетичних інсталяцій. Лауреат 8 премій, тричі лауреат Всеукраїнської трієнале живопису. Провела 15 персональних виставок, брала участь в 23 виставках в Європі та США. Представляла Україну на Всесвітньому саміті з мистецтва та культури на Мальті в 2016. Її роботи знаходяться в колекціях 11 музеїв і в приватних колекціях Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, США, Польщі, ПАР, Норвегії, України, Росії, Грузії.

Виставка відкрита для відвідування з 2 лютого по 14 лютого в галереї White World на Пушкінській, 21. Вхід вільний.

Український центр сучасного мистецтва White World

(Київ, вул. Пушкінська, 21)

Територія, де Мистецтво зустрічається з Світом, а Художник виходить на Білий Світ.