Персональна виставка живопису Лери Літвинової «Placiditу»

0

20 липня – 27 липня

20 липня 2017 в Будинку художника відкриється персональна виставка Лери Літвінової «Placiditу». Зовсім скоро автор, яка нещодавно з успіхом презентувала свої роботи в Нью-Йорку, представить свій новий проект в Києві.

Назва виставки «Placiditу» – від лат. «безтурботність» – обрано не випадково. Це не тільки назва однієї з робіт Лери Літвинової – це той стан, який транслюють її твори.

Медитативні роботи автора створять особливу атмосферу спокою, умиротворення. У картинах автора – відображення літнього затишшя і тема занурення в себе … глибоко, повільно, з насолодою. Абстрактні пейзажі Лери Літвинової – це і бажаний штиль у морі бурхливих тривог і емоцій, і приваблива таємниця пошуку вічної гармонії.

Художник вловлює історію моменту, розкриває природу швидкоплинної миті, спонукає відчути Всесвіт в хвилині … Її роботи наповнені первозданною чистотою і ніжністю. Споглядання цих живописних творів схоже на медитацію, що приносить за собою легкий шепіт морських хвиль, квітковий аромат теплого літнього повітря, захід сонця під колискову цикад і світанок повний надій …

Роботи Літвинової придбані для постійної експозиції музею Берліна, брали участь у багатьох проектах в Брюсселі, Берліні, Люксембурзі, Брюгге і ін. Картини художника знаходяться в приватних колекціях України, США, Німеччини, Люксембургу, Бельгії, Гонконгу і т.д.

«Мистецтво поза політикою, поза економікою і поза межами. Ми самі вибираємо контекст, визначаємо важливість того, що перед нами, задаємо питання і шукаємо відповіді. Мистецтво об’єднує людство в русі думки незалежно від оцінки кожного. В цьому і полягає цінність роботи художника» – каже Лера Літвинова.

Запрошуємо вас насолодитися відчуттям безтурботності і гармонії на відкритті виставки «Placiditу» 20 липня о 19:00.

Адреса: Львівська площа, 1-5, Будинок художника. З 11.00 до 20.00. Вхід на виставку вільний.