Рекорд України: “10 пейзажів за 1 годину” від Володимира Козюка

0
31 травня о 14:00 у Центрі сучасного мистецтва М17 відбудеться унікальна мистецька акція від Народного художника України Володимира Козюка. Мета заходу – встановлення рекорду України в номінації: «10 картин у жанрі пейзаж за 1 годину». Роботи будуть створюватися на очах у глядачів олійними фарбами на полотні розміру 30х40 см.
 
Проект має благодійну направленість. Після фіксування результатів «Книгою рекордів України», одна з новостворених картин буде продана на аукціоні, кошти від продажу якої на честь Всесвітнього дня захисту дітей –  передадуть дітям. Всі інші роботи також будуть направлені для використання в благочинних заходах.


Автор проекту Володимир Козюк, емоційно описує своє відношення до події: 

«Завжди щось робиться для чогось, потрібно мати завдання та мету. Розуміти для чого кожен крок у житті. Вперед він чи в сторону – не важливо, важливо щоб був зважений, продуманий. Важливо, що в подальшому після цього кроку, важливо хто йде поряд, для чого, яка у нього мета. Разом можна зробити багато, більше навіть чим зробить один у полі навіть якщо він воїн. Неважливо хто слабший, хто сильніший, важливо разом! Найважливіше це час! Час це все, що у нас є. Він стоїть на місті, він же стрімко летить. Зупинити його ніхто не може, він коштує значно більше чим ми думаємо і зовсім нічого не вартий для тих, хто його не цінує. Встановлюючи цей рекорд хотів би показати що таке час у мистецтві, що можна зробити за одну годину! Зовсім неважливо скільки вдасться зробити за годину: вісім робіт, чи дванадцять, не можу це прорахувати, як фарба ляже та пензель задзвенить. Хотів би показати, що є пошук у мистецтві, що таке сказати в картині для себе все, завершити почате, реалізувати свою мрію. Разом з тим, показати поряд роботи на які пішло майже два роки. Ну і звичайно провести аукціон, продати одну роботу, неважливо за скільки, ціну визначать самі люди яким можливо потрібна моя крихта часу та таланту. Про талант: його подарував мені Бог тому логічно, що потрібно допомагати іншим, особливо тим кому це дуже потрібно, особливо дітям які прагнуть до мрій, особливо в перед день свята яке створене для захисту дітей!  Один знайомий мені сказав, а навіщо ці рекорди потрібні, довго думаючи йому відповів – для того щоб змінити світ на краще, для того щоб чиїсь сумні очі посміхнулись, для того щоб збувалися мрії!»

31 травня, 14:00
Центр сучасного мистецтва М17
вул. Антоновича, 102 – 104
(044) 596 20 30
Вхід вільний