У культурному просторі «АкТ» відбудеться міжнародна виставка «Fetish x 0. Kyiv VS Berlin»

0

У четвер, 7 вересня, на території  «Арт-завод Платформа», у культурному просторі «АкТ» відбудеться відкриття виставки «FetishX0», в котрій об’єднані арт-роботи 59 митців: 9 з Німеччини та 50 з України.  Цього разу, тема виставки — сумнівні цінності сучасного суспільства. В своїх проектах автори спробують передати художнє бачення впливу мережі на сучасну людину, пристрасті до життя у віртуальній реальності, зосередженості на трендах та хайпі. Розкажуть, як ми втрачаємо зв’язок з природою та намагаємося зробити їжу предметом захоплення. Все це ми зможемо побачити на контрасті сучасного життя двух міст: Києва та Берліну.

Колажі, гравюри, медіа-проекти, живопис, скульптури, інсталяції та графічний арт — про людство у позі безумовного визнання, котре зараз на символічні межі. Про епоху кардинальних трансформацій та тотального відчуття застою.

 «У цій експозиції буде багато нових імен. 20-ть митців вперше покажуть свої роботи комусь іще, окрім своїх друзів. Це фінальна в цьому сезоні, і, мабуть, найсміливіша виставка у AkTі», — говорить засновник культурного простору AkT, Аліса Якубович.

«Хоча наша мета – допомога у реалізації творчого потенціалу та таланту молодих українських митців, але ми давно хотіли щоб події, які відбуваються у «АкТ» мали міжнародний характер. Вже давно відомо, що Київ порівнюють с Берліном у значенні культурного розвитку, тому ми і вирішили зробити саме таку концепцію і порівняти сучасне життя двох міст», — коментує Сергій Соколов, маркетинг-директор «Арт-завод Платформа».

Окрім авторів проектів, гості події познайомляться з техно-семплами від SYNXRON та побачать перформанс у віртуальній реальності завдяки Sensorama Lab. Також, розташована бібліотека з андеграундною періодикою, близько 400 самвидатів.  

Культурний простір «AkT» розташован на території «Арт-завод Платформа».

Відкриття: 07.09. в 21:00

Виставка працюватимете до 24 вересня.

Вт-Чт: 12.00-20.00. Вхід вільний.

Сб-Нд: 11.00-21.00. Вхід за умовами фестивалів.

Будемо раді вас бачити!

Источник: пресс-релиз