У Луцьку відкривається виставка Петра Лебединця

0
18 листопада в Галереї сучасного мистецтва України “Арт-кафедра” відбудеться відкриття виставки “Петро Лебединець: колір як нескінченність”.
Автор величезного доробку станкового малярства. Мінливий, проникливий, вражаючий, глибокий… Що може бути більш багатомовним, аніж колір…? Його природа пов’язана із вічністю. Його суть – метафізична. Силі можливостей кольору немає завершення.
Про це і не тільки виставка творів Петра Лебединця у Галереї сучасного мистецтва України “Арт-кафедра”.  Адже саме цьому українському художнику вдається опановувати колористичною плоттю фарб, проникаючи у найтонші вібрації душі.
Початок о 17.00.
Вхід вільний! Запрошуємо!
Культурно-розважальний центр “Адреналін Сіті”, м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

img_4876
Мистецька довідкаПетро Лебединець – художник-абстракціоніст. Він зводить колір в абсолют і звільняє його від форми і сюжету. Картинам притаманні широкі мазки, рельєфна фактура. Кольори нашаровуються, підсвічують один одного на полотні. Роботи одночасно делікатні і темпераментні, таємничі і правдиві. Їх зміст глибоко інтуїтивний, а композиція точна і раціональна.
Петро Лебединець народився у 1956 році в місті Мелітополь, Україна. З 1978-1984 навчався у Київському державному художньому інституті. З 1990 року  Член Національної Спілки художників України. У 1996 році отримав почесний приз на Міжнародній виставці “Сучасне мистецтво” у Ніцці. Отримав почесний приз “Художник року” на Міжнародному арт-фестивалі у Києві в 1997 році та почесну грамоту учасника Арт-фестивалю мистецтв “Наша Спадщина”, Метрополітен Музей та Національний Арт Клуб, Нью-Йорк.