ВІДКРИТТЯ КУЛЬТУРНОГО ПРОСТОРУ «АkТ» 8 червня о 20:00

0

8 червня відбудеться відкриття масштабного культурного простору «АkТ» загальною площею 3500 кв.м. на території «Арт-завод Платформа». Першою подією стане презентація двох виставок.

Експозиція «20.18. Thinking about Tomorrow» містить близько 200 робіт від 50-ти українських митців: фотографію, графіку, колаж, інсталяцію, живопис, гравюру, офорт, скульптуру.

Фантазії арт-футурологів на тему майбутнього: вплив віртуального на реальне, пластичної хірургії на натуральність, трансформація людини у надлюдину, самокеровані автомобілі на трасі Київ-Одеса.

«Ми зробили повністю відкритий відбір. Отримали більше ніж 200 заявок від людей з усієї України. Відібрали 50. Для деяких, це буде перша виставка. І я кайфую, що є можливість «відкривати» саме молоде мистецтво”, – каже куратор проекту «AkT» Аліса Якубович.

Також, паралельно з основною експозицією, стартує персональна виставка художника-самоучки Володира Задираки «Непал. Заборонене». 30 фотознімків з експедиції у Гімалаї та їх аналог у живописі.

«Для нас це дуже вагомий крок вперед, адже «Арт-завод Платформа» є закритою територією, вхід до якої в будні дні можливий лише по перепусткам. Ми стаємо ще ближчі до наших цілей, а саме: підтримки молодих талантів і створення art-community. Ми вбачаємо соціальний ефект в тому, що вхід на всі виставки буде безкоштовний і мі зможемо прищепити естетичний смак нашим гостям, надихнути їх та познайомити з тим, що взагалі відбувається в українському мистецтві», – коментує відкриття «АkТ» маркетин-директор «Арт-завод Платформа» Соколов Сергій.

Спеціальна подія відкриття – арт-перформанс від лабораторії віртуальної реальності Sensorama Lab. Про те, що доступно художнику у віртуальній реальності після занурення у паралельний простір? Команда лабораторії прагне розширити уявлення про можливості митців майбутнього.

Загалом планується 4 великих експозиції тривалістю близько місяця кожна.

Додаткова інформація:

Відкриття: 8 червня о 20.00

Культ простір AkT (Біломорська, 1)

«Арт-завод Платформа», Літера 3.2