Відкриття нової експозиції «Дикий сон розуму»

0

«Дикий сон розуму»

Кристина Кириліна

Виставка – живопис

Арт-галерея «Мануфактура» 22 квітня презентує виставку живопису «Дикий сон розуму». Автор картин – молода талановита художниця Кристина Кириліна, випускниця факультету монументально-декоративного живопису академії ім. С.Г. Строганова.

«Дикий сон розуму» – це смілива спроба дати пояснення різним сторонам людської сутності, часто непідвладним розуму. Кристина пише приховані страхи, будь то страх самотності або можливість бути непочутим, гонитва за славою, ідеальною красою або вічною молодістю … У приреченій на поразку боротьбі з людською природою і невблаганним плином часу, люди забувають про те, хто вони є, витрачають себе і гублять справжні цінності. Майстер ставить перед глядачем складні філософські питання, відповідь на які кожен повинен знайти в своєму внутрішньому світі.

Картини наповнені символічними образами. Кожен складовий елемент розповіді має своє метафоричне значення. Живописець нерідко використовує гіпертрофовані деталі, грає з масштабами і простором усередині полотна, поєднує, на перший погляд, непоєднуване в пошуках особливої ​​художньої гармонії.

Матеріал для картин – враження, отримані під час подорожей і спілкуванні з людьми, які населяють віддалені куточки нашої планети. Все це складається в кольоровий калейдоскоп подій і емоції на полотнах. Кристина багато мандрує, при цьому цілком  довіряючи долі і випадку. Одного разу за три тижні на мотоциклі вона підкорила 14 країн.

Крім того, художниця надихається власними сновидіннями. Майстер знаходиться в постійному пошуку нових образів, деталей, колористичних рішень і, звичайно ж, тем. Звідси стильове розмаїття і вибір образотворчих засобів для втілення задуму. Кристина майстерно володіє широким діапазоном  художніх технік: олійний живопис, фреска, мозаїка, працює в скульптурному рельєфі і сграфіто.

Її роботи є надбанням приватних колекцій України, Росії, Білорусії, Німеччини, Франції, Англії та Польщі.

Доповнить виставку живопису унікальний майстер-клас. Використовуючи новітню розробку Tilt Brush, Кристина Кириліна покаже, як створюються живі картини у віртуальній реальності. Полотном стає простір навколо, а традиційні фарби і пензлі замінюють іскри, язики полум’я, краплі дощу або зірки. Зображення є тривимірним. Його не лише можна обійти з усіх боків, але й навіть побувати всередині нього. Намалювати і побачити об’єкти можливо за допомогою спеціальних окулярів віртуальної реальності.

Виставка триватиме з 22.04.17 до 19.05.17

Адреса: Обухівське шосе, 2

Час роботи: Щодня з 11.00 до 21.0