Арт-центр Я. Гретера презентує виставку “Море всередині” Михайла Гаєвого

0

Арт-центр Я. Гретера відкриває осінь по-особливому тепло та презентує новий надихаючий проект під назвою «Море всередині» від талановитого українського митця Михайла Гаєвого.

Виставка «Море всередині» – безмежне натхнення автора. Море всередині зачаровує, хвилює, лякає, іноді зникає, при нагоді виряджається озером або нагромаджує бурі, дарує багатства – і не дає відповідей; воно і мудре, і ніжне, і сильне, і непередбачуване. Але головне – море кличе. Море і є не що інше, як постійний поклик. Воно не змовкає ні на мить, море заповнює тебе, воно всюди.

В атмосферних та легких роботах живописець розкриває свою душу та ділиться найщирішими почуттями. Художник жваво і повно передає особливості кожного кольору. Дивовижні пейзажі та сюжети, сповнені відкритості та глибини показують чарівність та бездоганність кожної миті.

Про автора:

1993-1999 рр. – навчання в Національній Академії образотворчого мистецтва і архітектури (НАОМА). 2003 рік – вступ до Національної спілки художників України. Займався станковим та монументальним мистецтвом. З 2004 – постійний учасник міжнародних пленерів у Севастополі. У 2007 – виконав ряд ікон для іконостасу церкви ікони Божої Матері «Знамення» на Севастопольській площі, м. Київ. З 2010 – займається іконописною школою в Лаврських художніх майстернях ім. Їжакевича І.С.

22.09.16 – 6.11.16

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-6 поверх

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00