Відкриття виставки Олексія Томіна “Колір міста”

0
3-10 березня на другому поверсі експозиційного простору Центру сучасного мистецтва М17 пройде виставка живопису відомого українського художника Олексія Томіна – «Колір міста».
 
Перший тиждень весни ознаменується відкриттям мистецької виставки, присвяченої любові до України та рідного міста. На своїх полотнах написаних олією з акварельною легкістю, Олексій Томін відображає красу київського архітектурного пейзажу, динамічного та статичного одночасно. Рух натовпу, пориви вітру, шум дощу, тепло сонячних променів поєднуються з монолітними будівлями давньої та сучасної забудови. Художник створює ті ракурси, той колорит, які найкраще передають дух і атмосферу вулиці, парку, церкви. Пора року, час доби, погодні умови, об’єднуються в гармонічне зображення, яке дає змогу кожному згадати власні емоції від прогулянок Подолом, відвідин Лаври, побачень у Маріїнському парку…
 12719126_1037625906295005_973753604841914310_o
Окремим фрагментом експозиції, стануть твори присвячені добі козацтва. В світлі подій, що розгорнулися на території України зараз, автор звертається до першоджерел сили і спротиву. Передаючи на своїх полотнах дух боротьби і прагнення до перемоги.
Переважна частина представлених картин, створені протягом 2015 року. Як говорить сам автор: «Кожного року я намагаюся організовувати виставку своїх творів, це допомагає мені самому оцінити результати своєї праці і продемонструвати їх широкому загалу».
Про автора:
Олексій Томін – сучасний український живописець. Відомий як майстер міського пейзажу, історичного портрету, ню в техніці олійного та акварельного живопису, прихильник хорошої класичної школи. Працює в галузі монументального живопису. Член Спілки художників України. Народився в 1961 р в Києві. Закінчив відділення дизайну Київського художньо-промислового технікуму (1980 р.) і Київський художній інститут (1986 р.). З 1988 року бере активну участь у виставковій діяльності. Роботи зберігаються в Музеї історії Києва та в музеях міста Нешвілл (США) і Бохум (Німеччина), в приватних колекціях понад тридцяти країн світу; прикрашають приміщення Адміністрації Президента України та Президент-готелю “Київський”.
Відкриття: 3.03.2016 о 19:00
Вхід вільний