Виставка витинанок в арт-центрі Я. Гретера

1

СОНЦЕІНІЙ

Дарія Альошкіна

Виставка витинанок

Арт-центр Я. Гретера презентує вишуканий та ніжний проект витинанок від талановитої львівської майстрині Дарії Альошкіної під назвою «СонцеІній».

Відвідувачам будуть представлені твори у вигляді витнутих фіранок, які тематично розділяються на дві частини. В першому залі змальовуватиметься на вікнах зимова тема – Іній, те, що вже за плечима, що було, але залишило магічні візерунки на віконному склі. В іншому просторі, тема Сонця – це квіти, жінки, весна… Те, що приходить: тепло, добро, веснянки, надії, мрії…

Мета виставки – це синтез двох світів: холодного і гарячого, реального та фантастичного, в центрі чого є світло, яке проникає у мереживо витинанки, надаючи їм ґрунтовного сенсу та лаконічного сприйняття.

Особливістю експозиції «СонцеІній» є те, що вона активно мандрує по світу. Так вона вже завітала до Німеччини і планується їхати у Францію.

Про авторку: Закінчила Львівську Національну Академію Мистецтв, магістр за спеціальністю монументально-декоративна скульптура. Працює в галузі станкової та монументальної скульптури, витинанки, графіки. З 1996 року бере участь у виставках та симпозіумах. Режисер Театру Тіней «Див». Учасниця близько тридцяти скульптурних симпозіумів України, Польщі, Придністров’я, Німеччини. Скульптури прикрашають такі міста як: Київ, Львів, Ілічівськ, Жовква, Коломия, Калуш, Камянка (Придністров’я), Родово (Гданськ, Польща), Плавна (Вроцлав, Польща) та інші.

6.03.16-27.03.16

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-7 поверх

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00

h-dh_oUME2o
OGgn1UBmozw

2WzKa-8qAt4

KmQjCBHU6WE

1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Была на выставке. Это просто невероятная красота. Фото совсем не передает атмосферу)

Comments are closed.