Відкриття виставки «В очікуванні сонця»

0

Дмитро Коваль

  Виставка – живопис

Арт-галерея «Мануфактура» представляє виставку «В очікуванні сонця» київського художника Дмитра Коваля, визнаного в творчих колах одним з найкращих молодих імпресіоністів.

Основні напрямки в творчості живописця – імпресіонізм і пуантилізм, які Дмитро синтезував з абстрактним і декоративним мистецтвом, сформувавши унікальний авторський стиль.

Основу експозиції становить серія робіт автора – “Українська молитва”, яка охоплює період творчого життя 2012-2017 років.

«Головне в моїй творчості – це істина і правда: своя, не всім зрозуміла, не всім близька і вподобана», – говорить художник про свої роботи. Для нього живопис-це засіб вираження саме тих переживань і болю, які просякнуті життям, наповненим різними несподіванками і своєї суворості… Це не мистецтво, яке створюється за шаблоном, воно самобутнє, відчуте, самодостатнє. Його неможливо задумати за день, тиждень, місяць … Це збірний образ протягом тривалого проміжку часу. Разом з тим, воно поза епох, адже його не можна віднести до актуального мистецтва, проте, воно сучасне і буде таким в далекому майбутньому, – вірить живописець.

Головною місією своєї діяльності Дмитро вважає виховання в суспільстві почуття прекрасного, естетичного і розуміння того, що таке смак і мистецтво. Коли люди почнуть усвідомлювати життя не тільки як матеріальне благо, а й духовне – суспільство і світ стануть краще, – впевнений молодий художник.

Дмитро Коваль народився на Західній Україні, м. Хотин Чернівецької області, 23 жовтня 1990 році. Він випускник Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. Студентська робота Дмитра “Українська молитва” або “Душі померлих” визнана найкращим дипломом 2016 року і одним з найбільш гідних, які були номіновані за останні роки на Золоту медаль Академії. Крім того, художник – учасник численних Всеукраїнських та Міжнародних виставок. 2011 року – лауреат премії ім. В. Пузірькова. 2013 г. – лауреат премії ім. В.Шаталіна. Його художні твори знаходяться в музеях Запоріжжя, Чернівців і приватних колекціях України, Німеччини, Китаю, Чехії та Росії.

Виставка триватиме з 17.11.2017 до 19.01.2018

 

Адреса:  Обухівське шосе, 2

Час работи:  Щоденно з 11.00  до 21.00