«Музей історії Києва» представляє виставку абстрактного живопису «БН»

0

Музейно-виставковий центр «Музей історії Києва» та Андрій Ревенко

представляють виставку абстрактного живопису «БН» (16 лютого – 1 березня 2017 р.)

«Живопис для мене – можливість відчути себе максимально вільною людиною…»

Андрій Ревенко

Виставка «БН» – це вільний погляд художника Андрія Ревенка на дійсність, що нас оточує – співіснування ліній, фактур, кольорів і плям. На перший план виходить зорова конструкція. Художник відходить від чітких, конкретних форм з метою посилення експресії для вираження свого внутрішнього стану. Творчість художника характеризується насиченою колористикою, яка також посилює узагальнені форми. У роботах Андрія Ревенка витончені колірні рішення поєднується зі складними, часто багатошаровими техніками нанесення фарб і цікавими експериментами з матеріалом. Митець будує свої живописні композиції, повністю довіряючи власній інтуїції та уяві. Кожен образ та сюжет проходять довгий шлях осмислення перед своїм «народженням». Картина – це вже концентрований мистецький висновок індивідуального аналізу реальності.

Полотна Андрія Ревенка – це сміливі рішення, що демонструють пристрасну жагу автора до свободи та вільного вибору, а може й навіть експериментів із власною підсвідомістю. Художника хвилює відсутність бажаної гармонії у суспільстві, тому він намагається показати цю гармонію у своїх роботах.

Андрій Ревенко не втомлюється прогресувати в професійному руслі, розвиватись, вдосконалювати вже вироблену техніку і знаходити нові шляхи втілення творчого потенціалу на полотні.

Художник має на меті створити двосторонній зв’язок між глядачем та його картинами, а тому в рамках виставки «БН» організовує творчий конкурс на кращий опис його картини. Кожен відвідувач матиме можливість сам для себе визначити смислове значення робіт, виокремити найяскравіші моменти, пофантазувати і, таким чином, розповісти по-своєму про картини, представлені на виставці.

Виставку відкриватиме відомий мистецтвознавець Олексій Титаренко.

Відкриття виставки – 16 лютого о 19:00 в МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7).