Персональна виставка яскравого живопису Антона Гудзікевича

0

LERA LITVINOVA GALLERY представляють:

Персональна виставка яскравого живопису Антона Гудзікевича

17 лютого 2018 – 8 березня 2018

17 лютого LERA LITVINOVA GALLERY представляють персональну виставку Антона Гудзікевича, де будуть показані одні з найяскравіших пейзажних робіт майстра.

Антон Гудзікевич – ялтинський пейзажист, член Національної спілки художників України. Митець пройшов шлях від традиційного живопису до нового осмислення школи кримського імпресіонізму, та створив свій унікальний художній почерк на полотнах, який відомий всьому світу. Його роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях України, США, Китаю, Іспанії, Німеччини та ін.

Наразі митець живе та продовжує художнє навчання в сонячній Валенсії, де його роботи високо оцінили в культурному центрі San Juan міста Аліканте. Накопичені зорові образи кримських пленерів знайшли своє перевтілення в середземноморських пейзажах Іспанії.

Творчість автора – це осмислення навколишнього світу кольорами, які А. Гудзікевич поєднує на полотні зі смаком та відчуттям динаміки композиції, що притаманні тільки йому. В його витворах можливо знайти незвичайний погляд на звичні речі, контрастну колористику, що підвищує емоційну енергетику полотна, і яку в свій час використовували Девід Хокні та Метью Стоун.

А. Гудзікевич говорить: «Я перебуваю в постійному пошуку ідей та вражень і вважаю, що творчий процес багатогранний і безмежний. Люблю експериментувати, і намагаюся знаходити нові способи для реалізації всіляких технік і самобутніх кольорових рішень. Особливу увагу приділяю композиції і вибору ракурсів, а також експансивності самої картини. Мій стиль – це підсвідомий пошук нового з набутого досвіду.»

Куратори створили цей особливий проект спеціально для київської аудиторії, де будуть показані роботи, які художник написав під враженням від колориту іспанських міст. Автор передав в своїх витворах ту невимовну атмосферу теплих святкових вечорів, всю кольорову палітру південного неба та красу місцевої природи.

Глядачі мають можливість відчути весь потік емоцій автора та повноцінно зануритись в літо серед зими!

Адреса: Київ, вулиця Ділова, 1/2, Tetris Hall. Вхід вільний.