Постачальник якісних іграшок для дітей

0

Компанія ХоКо займається виробництвом та продажем дитячих товарів, таких як: конструктори, ігрові майданчики, інтерактивні іграшки та гаджети. Продукція виготовляється тільки з якісних та безпечних, гіпоалергенних матеріалів. Вся продукція має сертифікати якості та необхідні патенти.

Ми працюємо в таких напрямках:

 • Конструктори;
 • Ігрові майданчики;
 • Інтерактивні іграшки;
 • Іграшки для ванни;
 • Набори для творчості.

Основні категорії товарів

Наші манежі та огорожі допоможуть вам оформити дитячу зону будь-де. Це сучасне обладнання, яке забезпечує безпечну та самостійну гру для одного чи групи малюків.

Ігрові майданчики можна використовувати:

 • У квартирі, будинку, на дворі;
 • Брати у поїздки;
 • Для обладнання ігрового простору в медичних закладах, готелях, закладах громадського харчування (кафе, ресторани) та навчальних закладах (садки, школи).

Лінійка розвиваючих конструкторів має багато пропозицій, серед яких:

 • Велетень – складається з різнокольорових гігантських блоків. Призначений як для гри в закритих приміщеннях, так і на вулиці. Можна використовувати для інклюзивної освіти. Безпечний у використанні;
 • Шестилистник – конструктор, що складається з різнокольорових деталей, відрізняється своєю незвичайною конструкцією та способом кріплення деталей. За допомогою такого конструктора дитина зможе створити об’ємні кольорові моделі. Цей конструктор допомагає розвивати пізнавальні здібності: вивчати кольори та рахувати. Також розвиває моторику, логіку, просторове мислення та уяву;
 • Трубопровід – конструктор, який дозволяє будувати замкнуті та відкриті лабіринти, на площині або у просторі. Набір являє собою трубчасті деталі різної форми, розміру та діаметру. З елементів конструктору можна скласти будь-що: машину, будинок або лабіринт. Розвиває у дитини логіку і просторове мислення, концентрацію, моторику та координацію. Навчає таким поняттям як форма, колір та розмір;
 • Конструктор-липучка – це симбіоз конструктора та пластиліну, з нього можна ліпити будь-які фігури. Кульки мають яскравий зовнішній вигляд, приємні на дотик, для кріплення мають три гачки на кожному промені;
 • Magkiss – гнучкий магнітний конструктор, який розвиває об1ємне мислення, концентрацію та дрібну моторику. Гнучкі деталі містять по три магніти та зроблені із силікону. Легко збирається та розбирається.;

Інтерактивні іграшки представлені двома напрямками: дитячі цифрові фотоапарати та ігрові приставки.

Дитячі цифрові фотоапарати – це не тільки іграшка, а ще й пристрій за допомогою якого дитина може розвивати ряд корисних вмінь, таких як: фотографування, координація, уява, спостережливість, творчий підхід. В таких камер проста та безпечна конструкція, тому дитина може легко та самостійно нею користуватися.

Також є чудова пропозиція для поціновувачів 8-бітних ігор. Компактні портативні консолі, в які вбудовано 400 ігор. Вони легко поміщаються у кишеню, можуть працювати від акумулятора, тож їх можна брати з собою будь-куди. Насолоджуватись улюбленими іграми також можна і вдвох.

Набір для творчості конструктор ХоКо Перлина – це аква-мозаїка, за допомогою якої можна зібрати будь-яку 3D модель. Цей конструктор сприяє розвитку дрібної моторики, об’ємного та логічного мислення, концентрації.

Є два типи наборів для ван: водяні станції BATHFUN та розвиваючі набори EVA.

Водяні станції BATHFUN – набори з іграшок-фонтанчиків, лійок та інших предметів для ігор з водою. Граючись такими іграшками, дитина отримує знання з природознавства, формує у себе спостереження, розвиває дрібну моторику, координацію. Набори EVA допомагають емоційному та інтелектуальному розвитку дитини.

Серед наших товарів можна підібрати варіант під будь-який бюджет. Ми маємо багато пропозицій в різних цінових сегментах. Адже незважаючи на високу якість продукції, діапазон цін залишається середнім.