Українське мистецтво покажуть у Музеї Людвіга в Будапешті

0

«Перманентна Революція» – в Музеї Людвіга в Будапешті представлять сучасне українське мистецтво.

5 квітня у Музеї сучасного мистецтва в Будапешті, Музеї Людвіга відкриється проект «Перманентна Революція». Вперше українське сучасне мистецтво буде представленe в європейському музейному просторі. Експозиція працюватиме з 6 квітня по 24 червня, 2018.

Організатор проекту – Музей Людвіга в Будапешті. Співорганізатором події виступить ZenkoFoundation.

Виставка організована у співпраці з Budapesti Tavaszi Fesztival.

Проект за підтримки: Peter und Irene Ludwig Stiftung, Embassy of Ukraine to Hungary, Emberi Eroforrások Minisztériuma, MUPA Budapest, UTICO, Ost-West Express.

“PERMANENT REVOLUTION” представить твори одразу кількох поколінь сучасних українських художників в контексті соціальних трансформацій, що відбувалися в країні протягом останніх трьох десятиліть. Це найбільш знакові імена, які отримали міжнародне визнання.У події візьмуть участь 37 сучасних вітчизняних художників і мистецьких груп.

Відповідальним куратором виставки відімені Музею Людвіга виступає директор музею Джулія Фабеньї, куратори від імені Zenko Foundation – Аліса Ложкіна та Костянтин Акінша.

Музей Людвіга в Будапешті є одним з тридцяти світових музеїв, який заснований або підтримується міжнародним фондом Петера та Ірени Людвігів (Peter und Irene Ludwig Stiftung) і є однією з найвпливовіших культурних організацій у світі. Виставка у ньому – визначна подія для популяризації української культури та мистецтва у світі та розвитку культурної дипломатії.

Про Музей Людвіга – Музей сучасного мистецтва (LudwigMúzeum – KortársMűvészetiMúzeum) в Будапешті.

Музей Людвіга в Будапешті – одна з центральних європейських інституцій сучасного мистецтва. Один з дванадцяти музеїв у світі, заснований фондом Людвіга (Peter und Irene Ludwig Stiftung), Музей Людвіга володіє надзвичайно великою частиною колекції сучасного мистецтва Петера та Ірени Людвігів. В оригінальній експозиції можна побачити твори Пікассо, Роя Ліхтенштейна та Енді Уоргола.

Про ZenkoFoundation. Заснована у 2015 році, українська фундація, яка підтримує і розвиває сучасне мистецтво та культуру України. Пріоритетними напрямками роботи Zenko Foundation є: виставкова програма українського сучасного мистецтва у масштабних національних і міжнародних проектах; підвищення інтересу широкого кола глядачів до українського сучасного мистецтва в Україні та за її межами; міжкультурні колаборації у сфері культури та мистецтва; освітня діяльність у сфері культури через поширення та надання у відкритий доступ друкованих видань та онлайн матеріалів про вітчизняних художників та мистецькі процеси нашої країни. В колекції ZenkoFoundation – понад 400 творів вітчизняних сучасних художників. З метою культурної децентралізації українського сучасного мистецького руху фундація підтримує мистецькі проекти у різних містах України.