Василь Міщенко презентує власний неоімпресіоністичний стиль на виставці «Мій світ»

0

З 19 травня по 12 червня у Музеї сучасного мистецтва України Василь Міщенко презентує власний неоімпресіоністичний стиль на виставці «Мій світ».

Киянин, учень академіка Михайла Гордійовича Дерегуса, талановитий художник, твори якого знаходяться в багатьох музеях України, приватних колекціях й оцінені експертами всесвітньо знаного аукціону “Christie’s” для першого аукціону українського сучасного мистецтва в Лондоні, свій творчій шлях Василь Міщенко почав зрілою людиною.

З дитинства маючи схильність до малювання й отримуючи нагороди на дитячих конкурсах Василь Міщенко йде вчитися на юриста. Але доля веде його до творчості, й вже після закінчення університету, він працює в Дирекції художніх виставок Міністерства культури України. Організовуючі творчі виставки пане Василю спілкується з талановитими митцями та мистецтвознавцями, знайомиться з кращими зразками сучасного українського образотворчого мистецтва й розуміє, що творчість живе в його серці.

Пане Василь починає творити свої полотна захоплюючись портретом, пейзажем, натюрмортом. Майстер відтворює всю красу та мінливість навколишнього світу, а останнім часом вирішує, перш за все, колористичні завдання. Світ Василя Міщенко завжди різний і несподіваний.

Музей працює з 11.00 до 19.00 кожного дня, крім понеділка. Вхід вільний.

Адреса: вул. Кирилівська (Фрунзе), 41, м. Київ