Оставайтесь с нами

Анонсы

Відкриття виставки «Художній приз Нюрнберзьких новин»

Опубликовано

ХУДОЖНІЙ ПРИЗ

НЮРНБЕРЗЬКИХ НОВИН

06.10.2017 – 06.11.2017

Виставка художників з Нюрнберга (Німеччина)

Відкриття 6 жовтня о 18:00

 

На виставці будуть представлені роботи німецьких авторів, які брали участь в щорічному конкурсі «Художній приз Нюрнберзьких новин». За 25 років цей конкурс став для митців і знавців мистецтва визначним явищем. Він викликає та стимулює громадську дискусію далеко за межами регіону Північної Баварії, служить орієнтиром для творчих пошуків та сценою, де митці можуть представити свої роботи, є ініціатором та віддзеркаленням творчих суперечок.

Спеціальна виставка «Художній приз Нюрнберзьких новин 2017» презентує в центрі сучасного мистецтва «ЄрміловЦентр» роботи 45 авторів: живопис, об’єкти та інсталяції. Велика кількість молодих учасників, які вперше представляють свої роботи на суд глядача, це доказ життєздатності ідеї засновника Художнього призу Бруно Шелла.

Відвідувачі виставки зможуть побачити роботи Сіда Гастля (перша премія 2017), що підсилюють відчуття неминучого. Невпинно й повсюдно утримують глядача у стані перевірки: мальовничої, композиційної, змістовної. Скульптор Ігнац Хубер (друга премія 2017) з приголомшливою легкістю та майстерністю створює свою колекцію дивовижних образів з деревини. Роботи Гюнтера Пауле (третя премія 2017)– це не просто картини, а витончені структури, де форми перетворюються в фарбовий простір та мереживо складних орнаментів. А Йенс Вольраб (третя премія 2017) перетворює свої полотна на килими з фарб. Влада у його світі, безумовно, належить кольору. Він передає радість та життєрадісність, він вирує та бурлить, мерехтить та виблискує жорсткими контрастами, не оминаючи при цьому гармонію. Роботи лауреатів та інших учасників конкурсу можна буде побачити на виставці в ЄрміловЦентрі.

Виставка «Художній приз Нюрнберзьких новин 2017» в ЄрміловЦентрі – яскравий приклад міжкультурного діалогу Харкова і Нюрнберга, України та Німеччини, культурна дипломатія в дії. Мистецтво змінює нас і світ довкола нас, дозволяючи краще розуміти один одного, пізнавати всі різноманітні фарби сучасного світу, знаходити спільне та шанувати те, що нас відрізняє. І цим проектом спільно з нашими партнерами нам вдалося зробити свій внесок у цю важливу справу.

Про конкурс:

У 2017 році «Художній приз Нюрнберзьких новин» складається з 3 основних винагород: 1-е місце: 8500 євро, 2-е місце: 5500 євро, 3-є місце: 3000 євро, а також інших художніх призів вартістю 2000 євро кожний.

Окрім цього, є ще «Спеціальний приз видавця Нюрнберзьких новин» в 8500 євро. Це персональна, незалежна від журі відзнака, встановлена видавцем і головним редактором Нюрнберзьких новин Бруно Шеллом.

«Художній приз Нюрнберзьких новин» вручають з 1993 року щорічно – винагороди підсумовуються з урахуванням цьогорічного нагородження. Загальна сума складає на цей час більше 750000 євро.

 «Художній приз Нюрнберзьких новин» має намір сприяти митцям, які походять із регіону Франконія (та пограничних районів Верхнього Пфальцу), чи на цей час тут живуть і працюють.

Не в останню чергу «Художній приз Нюрнберзьких новин» підкреслює тісний зв’язок видавничого дому «Нюрнберзька преса» з сучасним культурним життям Північної Баварії. Сприяння мистецтву та митцям, що десятиліттями декларується в рівній мірі в багатогранній і постійній спонсорській роботі, було та є особливо справою видавничого дому під керівництвом Бруно Шелла, його сім’ї та «Нюрнберзьких новин».

Виставка відбувається за підтримки Муніципалітету м. Нюрнберга, Дома Нюрнберга в Харкові.

Анонсы

Виставка Андрія Самаріна “Entered without a key”

Опубликовано

Редактор

25 лютого о 17.00 відбудеться відкриття виставки молодого київського художника Андрія Самаріна під назвою “Entered without a key” в музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (м. Луцьк) в рамках молодіжної арт-платформи «ENTER». 

Виставка Андрія Самаріна знаходить відголоски у “сave abstract painting” -ототожнюючи його монументальні полотна з первісними абстрактними малюнками, що люди залишали в печерах. Полотна, немов стіни, на яких видряпані різноманітні лінії, відбитки, позначки, візерунки і зображення, кольорові мінімалістичні плями. Композиція художньої роботи, так само як і в печерах, розміщує зображення лише в нижній частині стіни-полотна, місця куди діставала рука людини і куди падало світло від полум’я.

Данна виставка про авторську свободу, про звільнення від стереотипів сучасного мистецтва, його вигляду і значення, про мистецтво вцілому, про бунт, переворот і першість, про вибір і самість. Як і в первісні часи, протиставлення колективної свідомісті індивідуальній: протиставлення автора і суспільства.

Андрій Самарін – український художник, живе і працює в Києві. Його твори  —  абстрактні безпредметні композиції в жанрі жипопису і графіки. Роботи мінімалістично-експресивні за наповненням з додаванням рукописного стилю. Надихається наскельним абстрактним живописом, подекуди використовує кулькові ручки та пастелі, які і є есенцією самого поняття «handwriting».

Читать далее

Анонсы

Выставка «Ростан Тавасиев. Планетарные туманности. Живопись, графика, скульптура, анимация»

Опубликовано

Редактор

Время проведения: 21 января – 13 февраля 2022 года
Место проведения: флигель «Поленовская дача» Музея-заповедника

«Абрамцево». Московская область, Сергиево-Посадский городской округ, Хотьково, с. Абрамцево, Музейная, 1. Телефон: 8 (496) 543-24-70.

Музей-заповедник «Абрамцево» представляет персональную выставку Ростана Тавасиева «Планетарные туманности». В Поленовской даче будут продемонстрированы работы художника, представляющие макеты произведений искусства в космическом пространстве.

Три поколения художников Тавасиевых исторически связаны с Абрамцевом. Ростан Тавасиев, представляющий творческую династию сегодня, учился в прославленной «Строгановке» (ныне — Московская государственная художественно-промышленная академия имени С.Г. Строганова) на кафедре графического дизайна. В 2002 году окончил курс «Новые художественные стратегии» Института проблем современного искусства. Художник экспонировался более чем на сорока персональных выставок и участвовал в многочисленных групповых проектах в России и за рубежом. В 2006 и 2013 годах Ростан Тавасиев номинировался на государственную премию «Инновация». Его работы находятся в собраниях Государственной Третьяковской галереи, Государственного центра современного искусства в Москве, Мультимедиа Арт Музея, Музея современного искусства, Музея современного искусства «Art4», Красноярского музейного центра, а также в многочисленных частных коллекциях.

«Планетарные туманности» — персональный проект Ростана Тавасиева, который был показан в галерее современного искусства Anna Nova в весной 2021 года. Художник ранее обращался к теме космоса в серии работ «Milky Way» и фантастическом проекте — сериале «Капля креацина». В «Планетарных туманностях» Ростан предлагает расширить границы современного искусства до вселенских масштабов. Материалом для создания работ являются планетарные туманности, образуемые звёздами на завершающем этапе их эволюции, и принимающие неповторимые яркие очертания под воздействием межзвездной среды, звёздного ветра и магнитного поля. В этих процессах художник видит потенциал для художественной рефлексии.

За основу представленных на выставке восьми проектов — космических скульптур — взяты двойные звёздные системы, реально существующие в созвездиях Близнецы, Компас, Кит, Треугольник, Жираф, Персей, Муха, Корма, где в обозримом будущем будут образовываться планетарные туманности. Работы визуализированы в рисунках и живописных работах, объёмных эскизных макетах и трёхмерной анимации, а их местоположения обозначены на звездном атласе. Представленные видеоинтервью Ростана Тавасиева с астрофизиком Сергеем Поповым из цикла «Искусство в космосе» помогут больше узнать о методах воздействия на планетарные туманности.

Читать далее

Анонсы

Необычная выставка Евгения Кузьмичева продлится до конца месяца

Опубликовано

Редактор

Евгений Кузьмичев – историк искусства, исследователь игр, участник кураторского сообщества Маргинальный дизайн и сооснователь проекта STYD, представляет в Nikolay Evdokimov Gallery свой персональный выставочный проект LAST DARKNESS 2 ПРОХОЖДЕНИЕ.

Это первый самостоятельный проект молодого исследователя реализованный вне рамок какой-либо коллективной организации.

В полность подчиненном происходящему и погруженном в полумрак пространстве жилой квартиры автор вовлекает посетителя в вынужденный иммерсивный аттракцион, не оставляя возможности отвлечься на привычные ритуалы — селфи и мессенджеры. Он всецело занимает внимание зрителя подготовкой к погружению в его сумрачную исследовательскую игровую реальность, представленную в пространстве печатной графикой, коллекционными артефактами и звуком. На входе гостей встречает персональный проводник и сопровождает все время действия. 

Название: Last Darkness 2

Платформа: оффлайн-пространство


Жанр: квест, симулятор ходьбы 

Версия игры: ENG / RUS


Разработчик:
 black snake of kolomna 


Издатель: 
Nikolay Evdokimov Gallery

Релиз: 2022

Закрытый бета-тест: 25 декабря 2021 — 30 января 2022


Описание: 

Last Darkness 2 — онлайн-игра в жанре квест/симулятор ходьбы, действие которой развернулось в пространстве квартиры. Игру можно назвать духовным наследником Last Darkness, предыдущего проекта от black snake of kolomna. 

Практически во всех играх студии сюжет крайне запутан, Last Darkness 2 не исключение. Поначалу практически ничего не понятно, но по мере прохождения из отдельных частей мозаики начинает складываться целостная картина. 


Игрокам предстоит исследовать пространство галереи, искать подсказки и изучать артефакты. 

По сравнению с прошлым проектом, Black snake of kolomna подкрутили графику, добавили новые механики и интерактивные элементы. 

К релизу издатель выпустил ограниченный тираж изображений с кадрами из игры.

Читать далее
BLOCKSAYS
BLOCKSAYS
Дошка безкоштовних оголошень в Україні
art-insight.com.ua

Читаемые

© 2012-2021 Арт Новости | Art News. Все права защищены. Использование любых размещенных на сайте материалов разрешается при указании прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на Art-News.com.ua. Ссылка размещается вне зависимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка должна быть размещена в первом абзаце цитируемого материала.