Оставайтесь с нами

Анонсы

Прибирання Азовського узбережжя учасниками резиденції BIRUCHIY 017

Опубликовано

Учасники вересневого заїзду Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY 017 влаштували волонтерську еко-акцію на косі Азовського узбережжя. Близько 30-ти людей – художників з України, Росії, Італії та Німеччини, а також мистецтвознавців, кураторів і гостей арт-резиденції вирішили в цього разу не обмежуватися лише художніми висловлюваннями та спільними зусиллями зробили генеральне прибирання великої ділянки прибережної зони.

Територія, протяжністю в 10 км, що веде від села Степок до півострова Бірючий, значно постраждала внаслідок забруднення “дикими” туристами, які вважають за краще відпочивати в наметах і викидати органічне та інше побутове сміття безпосередньо в море і степ поблизу Національного Азово-Сиваського національного природного парку.

“Ідея самоорганізуватися та очистити цю катастрофічно забруднену ділянку заповідної території народилася одночасно у багатьох художників і ми вирішили негайно її реалізувати – каже комісар симпозіуму Геннадій Козуб. – Адже завдання будь-якого художника зробити світ кращим, а в даному випадку – чистішим!”

В рамках 5-ти годинної екологічної акції було зібрано понад сто 40-кілограмових мішків сміття, більшу частину якого склали найнебезпечніші й такі, що найдовше поглинаються природою матеріали – пластик та скло.

Запорізькі художники Володимир Гуліч і Настя Лойко (група Artzebs) із зібраних на узбережжі пластикових пакетів створили яскраву скульптуру – плафон. “Ми вирішили створити щось таке, що приверне увагу до проблеми забруднення навколишнього середовища і вибрали для своєї роботи саме пластик, адже в природі він розкладається близько 100 років та при взаємодії з ультрафіолетовими променями виділяє токсичні відходи в ґрунт.” – прокоментував Володимир Гуліч.

Акція пройшла за підтримки депутата Запорізької обласної ради Миколи Барзіона, який взяв на себе вирішення організаційних задач й бюрократичних труднощів, пов’язаних з утилізацією сміття, зібраного поблизу рекреаційної зони.

Учасники Міжнародного симпозіуму сучасного мистецтва BIRUCHIY 017:

Apl 315 (Одеса), Франко Аріаудо (Турин, Італія), Назар Білик (Київ), Володимир Будніков (Київ), Матвій Вайсберг (Київ), Артем Волокітін (Харків), Марія Вторушина (Київ), Закентій Горобйов (Київ), Володимир Гуліч (Запоріжжя), Юрій Єфанов (Київ), Жанна Кадирова (Київ), Аліна Клейтман (Київ), Андрій Лобов (Київ), Настя Лойко (Запоріжжя), Тетяна Малиновська (Харків), Олекса Манн (Київ), Наталія Маценко (Київ), Анна Миронова (Київ), Юрій Пікуль (Київ), Марія Прошковська (Київ), Влада Ралко (Київ), Денис Рубан (Київ), Олексій Сай (Київ), Андрій Сігунцов (Київ), Іґнат Соломко (Київ), Андрій Стегура (Ужгород), Мітя Чуріков (Берлін, Німеччина), Юрій Шабельніков (Москва, РФ), Ельміра Шемседінова (Київ), Владислав Шерешевський (Київ), Наташа Юдіна (Томськ, РФ), Володимир Яковець (Черкаси), Аліна Якубенко (Київ).

Анонсы

Common Help UA — допомагаємо, підтримуємо, рятуємо життя!

Опубликовано

Редактор

Common Help UA – це гуманітарний проєкт, створений благодійним фондом «Повір у себе»Агропромхолдингом «Астарта-Київ» та партнерами з початку повномасштабної російської військової агресії в Україні. Наше завдання ─ допомогти відновити повноцінне життя населення України, яке постраждало внаслідок військової агресії росії в Україні.

Ми об’єднали усі можливості, ресурси та зв’язки, щоб допомогти захистити українців.

Ми фокусуємо свої зусилля на підтримці та допомозі:

  • місцевим громадам, які постраждали внаслідок військової агресії росії в Україні;
  • евакуйованим з гарячих точок України мешканцям;
  • людям з інвалідністю, які потребують допомоги.

Наші пріоритети:

  • місцеві громади, які постраждали внаслідок військової агресії росії в Україні;
  • евакуйовані з гарячих точок України мешканці;
  • люди з інвалідністю, які потребують допомоги.

Сommon Help UA пропонує і вам стати нашим партнером і приєднатися до гуманітарного проєкту, щоб допомогти з постачанням продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів та засобів індивідуального захисту.

Ви також можете перерахувати кошти, які ми використаємо для придбання цих товарів і продовольства.

Готові розглянути й інші варіанти співпраці.

Ми працюємо максимально прозоро, про що звітуємо на регулярній основі.

Сьогодні збираємо кошти на 10 генераторів для Бучі, для їх придбання потрібно 500 000 грн. Запрошуємо і вас зробити свій внесок у нашу спільну справу.

Довідково:

Благодійний фонд «Повір у себе» і партнери в рамках проєкту Common Help UA надали тимчасовий прихисток та продукти харчування 60601 евакуйованому українцю, а також передали гуманітарну допомогу для громад, де проживають мільйон українців.

Посилання на сайт Common Help UA

Посилання на сайт Агропромхолдингу Астарта-Київ

Контактні дані проєкту:

Світлана Мозгова, +38 097 354 71 63, svitlana.mozhova@astarta.ua

Анна Виверець, tel. +38 093 446 — 68 – 51, e-mail: anna.vyverets@astarta.ua

Читать далее

Анонсы

Виставка Андрія Самаріна “Entered without a key”

Опубликовано

Редактор

25 лютого о 17.00 відбудеться відкриття виставки молодого київського художника Андрія Самаріна під назвою “Entered without a key” в музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (м. Луцьк) в рамках молодіжної арт-платформи «ENTER». 

Виставка Андрія Самаріна знаходить відголоски у “сave abstract painting” -ототожнюючи його монументальні полотна з первісними абстрактними малюнками, що люди залишали в печерах. Полотна, немов стіни, на яких видряпані різноманітні лінії, відбитки, позначки, візерунки і зображення, кольорові мінімалістичні плями. Композиція художньої роботи, так само як і в печерах, розміщує зображення лише в нижній частині стіни-полотна, місця куди діставала рука людини і куди падало світло від полум’я.

Данна виставка про авторську свободу, про звільнення від стереотипів сучасного мистецтва, його вигляду і значення, про мистецтво вцілому, про бунт, переворот і першість, про вибір і самість. Як і в первісні часи, протиставлення колективної свідомісті індивідуальній: протиставлення автора і суспільства.

Андрій Самарін – український художник, живе і працює в Києві. Його твори  —  абстрактні безпредметні композиції в жанрі жипопису і графіки. Роботи мінімалістично-експресивні за наповненням з додаванням рукописного стилю. Надихається наскельним абстрактним живописом, подекуди використовує кулькові ручки та пастелі, які і є есенцією самого поняття «handwriting».

Читать далее

Анонсы

Выставка «Ростан Тавасиев. Планетарные туманности. Живопись, графика, скульптура, анимация»

Опубликовано

Редактор

Время проведения: 21 января – 13 февраля 2022 года
Место проведения: флигель «Поленовская дача» Музея-заповедника

«Абрамцево». Московская область, Сергиево-Посадский городской округ, Хотьково, с. Абрамцево, Музейная, 1. Телефон: 8 (496) 543-24-70.

Музей-заповедник «Абрамцево» представляет персональную выставку Ростана Тавасиева «Планетарные туманности». В Поленовской даче будут продемонстрированы работы художника, представляющие макеты произведений искусства в космическом пространстве.

Три поколения художников Тавасиевых исторически связаны с Абрамцевом. Ростан Тавасиев, представляющий творческую династию сегодня, учился в прославленной «Строгановке» (ныне — Московская государственная художественно-промышленная академия имени С.Г. Строганова) на кафедре графического дизайна. В 2002 году окончил курс «Новые художественные стратегии» Института проблем современного искусства. Художник экспонировался более чем на сорока персональных выставок и участвовал в многочисленных групповых проектах в России и за рубежом. В 2006 и 2013 годах Ростан Тавасиев номинировался на государственную премию «Инновация». Его работы находятся в собраниях Государственной Третьяковской галереи, Государственного центра современного искусства в Москве, Мультимедиа Арт Музея, Музея современного искусства, Музея современного искусства «Art4», Красноярского музейного центра, а также в многочисленных частных коллекциях.

«Планетарные туманности» — персональный проект Ростана Тавасиева, который был показан в галерее современного искусства Anna Nova в весной 2021 года. Художник ранее обращался к теме космоса в серии работ «Milky Way» и фантастическом проекте — сериале «Капля креацина». В «Планетарных туманностях» Ростан предлагает расширить границы современного искусства до вселенских масштабов. Материалом для создания работ являются планетарные туманности, образуемые звёздами на завершающем этапе их эволюции, и принимающие неповторимые яркие очертания под воздействием межзвездной среды, звёздного ветра и магнитного поля. В этих процессах художник видит потенциал для художественной рефлексии.

За основу представленных на выставке восьми проектов — космических скульптур — взяты двойные звёздные системы, реально существующие в созвездиях Близнецы, Компас, Кит, Треугольник, Жираф, Персей, Муха, Корма, где в обозримом будущем будут образовываться планетарные туманности. Работы визуализированы в рисунках и живописных работах, объёмных эскизных макетах и трёхмерной анимации, а их местоположения обозначены на звездном атласе. Представленные видеоинтервью Ростана Тавасиева с астрофизиком Сергеем Поповым из цикла «Искусство в космосе» помогут больше узнать о методах воздействия на планетарные туманности.

Читать далее
BLOCKSAYS
BLOCKSAYS
Дошка безкоштовних оголошень в Україні
art-insight.com.ua

Читаемые

© 2012-2021 Арт Новости | Art News. Все права защищены. Использование любых размещенных на сайте материалов разрешается при указании прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на Art-News.com.ua. Ссылка размещается вне зависимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка должна быть размещена в первом абзаце цитируемого материала.