Луцькі художники працюють над створенням величезного муралу

0

Двоє художників Андрій Присяжнюк (AND) та Сергій Радкевич (Teck) почали роботу над створенням нового гігантського муралу у Луцьку. Його площа – понад 350 квадратних метрів.

Новий мурал створять в рамках фестивалю сучасного урбаністичного мистецтва «ПоліхромА», що відбудеться з 9 по 11 вересня у культурно-розважальному центрі “Адреналін Сіті”.

«Теми у нас немає, є умовна назва, навіть дві – «Нуль метрів над рівнем моря» або «У пошуках тиші». Максимальне значення вкладали у творення контрасту між яскравим фестивалем, назвою «Адреналін Сіті» і нашим острівком спокою. Ми зараз маємо стільки адреналіну у країні, у світі, що вирішили показати прагнення до гармонії, до затишку», – розповідає Сергій Радкевич.

Центральним елементом муралу буде абсолютно спокійне обличчя, без якогось видимого драйву. Усі лінії мають спонукати до максимального умиротворення, не буде динамічних структур. Образ моря стане символом соціального моря, інформаційного шуму, бурхливих життєвих хвиль, у які зануриться намальоване обличчя.