Виставка-живопис “Близько” в арт-центрі Я. Гретера

0

21 квітня арт-центр Я. Гретера і талановитий львівський художник Ігор Мікула відкрили концептуальний проект про щастя «Близько».

Гостям галереї були представлені тематичні картини різних періодів творчості, від 1997 по 2016 рік. Митець в своїх роботах відтворив шлях пошуку нової пластичної мови в живописі. В творах останніх років був створений новий авторський стиль – ЕКО-світ-АРТ.

Презентація проекту «Близько» розпочалася з проникливого та ніжного співу вокалісти гурту «Тобі здалося», яка підкреслила тему жінки та гармонії в роботах художника. Продовжив творчий вечір талановитий та запальний гурт «Repost», який створив неймовірно позитивний настрій, додав весняної романтики та енергії відвідувачам.

Відкриття виставки відвідали митці різних напрямків, колекціонери та поціновувачі сучасного мистецтва. Роботи Ігоря Мікули вразили гостей філософськими інтригуючими сюжетами та відчуттям кольору.

Із захватом гості насолодитися ідейним фотопроектом Олександри Павловської «Самообійми» та флористичними композиціями від студії домашнього декору «Aestetic Space» на 7 поверсі арт-центру Я. Гретера.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Космополіт», Блок А, 4-7 поверх

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00