Оставайтесь с нами

Анонсы

У Луцьку вперше відбудеться фестиваль урбаністичного мистецтва «ПоліхромА»

Опубликовано

З 9 по 11 вересня у Луцьку вперше відбудеться фестиваль сучасного урбаністичного мистецтва «ПоліхромА». Майданчиком фестивалю стане територія культурно-розважального центру «Адреналін Сіті».

Фестиваль «ПоліхромА» започатковується як щорічний і покликаний стати унікальним арт-простором , який об’єднає у собі різноманіття сучасного мистецтва, включаючи мурал-арт, стріт-арт, виставки інсталяцій, графіки, перформенси, боді-арт, відео-арт, майстер-класи та арт-лекції.

Організатор заходу – Галерея сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» спільно з майстрами сучасного мистецтва.

«Арт-кафедра» ставить за мету децентралізувати арт-простір України створюючи нові мистецькі осередки. Урбан артфест «ПоліхромА» здійснює промоцію художників для створення нових масштабних робіт.

У рамках фестивалю з 5-го по 10-те вересня 2016 року розпочнеться роспис гігантського муралу від Сергія Радкевича (Teck) та Андрія Присяжнюка (And).

А також на фестивалі «Поліхрома» свої твори представлять Сергій та Віталій Грехи, Тарас Довгалюк (Arm), Дмитро Микитенко, Андрій Кальков,  Сергій Торбінов, Руслан Чугай та багато інших.

В рамках фестивалю: арт-лекції та майстер-класи графіті, перформенс з боді-арту, ніч арт-кіно та бекстейдж вечірка.

Відкриття фестивалю «ПоліхромА» розпочнеться прес-конференцією 9 вересня о 17:00 год у галереї «Арт-кафедра»(«Адреналін Сіті», вул. Карбишева, 1) за участю організаторів та учасників фестивалю.

Програма фестивалю:

9 вересня, п’ятниця

17:00 – Відкриття фестивалю, прес-конференція

17:30 – відкриття експозицій:

інсталяція, автор Сергій Торбінов», майданчик біля тиру «Січ»;

інсталяція «Човни на суші», автор Руслан Чугай, експоцентр «Адреналін»;

виставка 3D живопису, експоцентр «Адреналін»;

інсталяція «План-Ета», автор Руслан Чугай, експоцентр «Адреналін»;

інсталяція «Рало», автор Руслан Чугай, експоцентр «Адреналін»;

виставка 3D живопису, експоцентр «Адреналін»;

виставка полотен пост графіті, збірка полотен майстрів України, експоцентр «Адреналін»;

виставка «StanMisto«, збірка полотен майстрів України, експоцентр «Адреналін»;

 виставка «Вулична абетка», збірка полотен майстрів України, експоцентр «Адреналін»;

18:30 – екскурсія по місцях локації арт-об’єктів

19:00 – арт-лекція від Сергія Радкевича (Teck), галерея «Арт-кафедра»

22:00 – ніч арт-кіно, синя зала кіно комплекс «Адреналін»

10 вересня, субота

13:00 – перформенс «Нагі», експоцентр «Адреналін»;

14:00 – майстер-клас графіті, майстер Андрій Кальков, експоцентр «Адреналін»;

16:00 – екскурсія по місцях локації арт-об’єктів

17:00 – відкриття великого муралу, автор Сергій Радкевич (Teck), територія «Адреналін сіті»;

22:00 – арт-дискотека

11 вересня, неділя

13:00 – відкриття малих муралів, територія «Адреналін сіті»;

16:00 – підсумкова екскурсія по місцях локації арт-об’єктів

За можливими змінами у програмі фестивалю стежте на офіційній сторінці http://polihroma.adrenalin.lutsk.ua/

Читать далее

Анонсы

Common Help UA — допомагаємо, підтримуємо, рятуємо життя!

Опубликовано

Редактор

Common Help UA – це гуманітарний проєкт, створений благодійним фондом «Повір у себе»Агропромхолдингом «Астарта-Київ» та партнерами з початку повномасштабної російської військової агресії в Україні. Наше завдання ─ допомогти відновити повноцінне життя населення України, яке постраждало внаслідок військової агресії росії в Україні.

Ми об’єднали усі можливості, ресурси та зв’язки, щоб допомогти захистити українців.

Ми фокусуємо свої зусилля на підтримці та допомозі:

  • місцевим громадам, які постраждали внаслідок військової агресії росії в Україні;
  • евакуйованим з гарячих точок України мешканцям;
  • людям з інвалідністю, які потребують допомоги.

Наші пріоритети:

  • місцеві громади, які постраждали внаслідок військової агресії росії в Україні;
  • евакуйовані з гарячих точок України мешканці;
  • люди з інвалідністю, які потребують допомоги.

Сommon Help UA пропонує і вам стати нашим партнером і приєднатися до гуманітарного проєкту, щоб допомогти з постачанням продуктів харчування, засобів гігієни, медикаментів та засобів індивідуального захисту.

Ви також можете перерахувати кошти, які ми використаємо для придбання цих товарів і продовольства.

Готові розглянути й інші варіанти співпраці.

Ми працюємо максимально прозоро, про що звітуємо на регулярній основі.

Сьогодні збираємо кошти на 10 генераторів для Бучі, для їх придбання потрібно 500 000 грн. Запрошуємо і вас зробити свій внесок у нашу спільну справу.

Довідково:

Благодійний фонд «Повір у себе» і партнери в рамках проєкту Common Help UA надали тимчасовий прихисток та продукти харчування 60601 евакуйованому українцю, а також передали гуманітарну допомогу для громад, де проживають мільйон українців.

Посилання на сайт Common Help UA

Посилання на сайт Агропромхолдингу Астарта-Київ

Контактні дані проєкту:

Світлана Мозгова, +38 097 354 71 63, svitlana.mozhova@astarta.ua

Анна Виверець, tel. +38 093 446 — 68 – 51, e-mail: anna.vyverets@astarta.ua

Читать далее

Анонсы

Виставка Андрія Самаріна “Entered without a key”

Опубликовано

Редактор

25 лютого о 17.00 відбудеться відкриття виставки молодого київського художника Андрія Самаріна під назвою “Entered without a key” в музеї сучасного українського мистецтва Корсаків (м. Луцьк) в рамках молодіжної арт-платформи «ENTER». 

Виставка Андрія Самаріна знаходить відголоски у “сave abstract painting” -ототожнюючи його монументальні полотна з первісними абстрактними малюнками, що люди залишали в печерах. Полотна, немов стіни, на яких видряпані різноманітні лінії, відбитки, позначки, візерунки і зображення, кольорові мінімалістичні плями. Композиція художньої роботи, так само як і в печерах, розміщує зображення лише в нижній частині стіни-полотна, місця куди діставала рука людини і куди падало світло від полум’я.

Данна виставка про авторську свободу, про звільнення від стереотипів сучасного мистецтва, його вигляду і значення, про мистецтво вцілому, про бунт, переворот і першість, про вибір і самість. Як і в первісні часи, протиставлення колективної свідомісті індивідуальній: протиставлення автора і суспільства.

Андрій Самарін – український художник, живе і працює в Києві. Його твори  —  абстрактні безпредметні композиції в жанрі жипопису і графіки. Роботи мінімалістично-експресивні за наповненням з додаванням рукописного стилю. Надихається наскельним абстрактним живописом, подекуди використовує кулькові ручки та пастелі, які і є есенцією самого поняття «handwriting».

Читать далее

Анонсы

Выставка «Ростан Тавасиев. Планетарные туманности. Живопись, графика, скульптура, анимация»

Опубликовано

Редактор

Время проведения: 21 января – 13 февраля 2022 года
Место проведения: флигель «Поленовская дача» Музея-заповедника

«Абрамцево». Московская область, Сергиево-Посадский городской округ, Хотьково, с. Абрамцево, Музейная, 1. Телефон: 8 (496) 543-24-70.

Музей-заповедник «Абрамцево» представляет персональную выставку Ростана Тавасиева «Планетарные туманности». В Поленовской даче будут продемонстрированы работы художника, представляющие макеты произведений искусства в космическом пространстве.

Три поколения художников Тавасиевых исторически связаны с Абрамцевом. Ростан Тавасиев, представляющий творческую династию сегодня, учился в прославленной «Строгановке» (ныне — Московская государственная художественно-промышленная академия имени С.Г. Строганова) на кафедре графического дизайна. В 2002 году окончил курс «Новые художественные стратегии» Института проблем современного искусства. Художник экспонировался более чем на сорока персональных выставок и участвовал в многочисленных групповых проектах в России и за рубежом. В 2006 и 2013 годах Ростан Тавасиев номинировался на государственную премию «Инновация». Его работы находятся в собраниях Государственной Третьяковской галереи, Государственного центра современного искусства в Москве, Мультимедиа Арт Музея, Музея современного искусства, Музея современного искусства «Art4», Красноярского музейного центра, а также в многочисленных частных коллекциях.

«Планетарные туманности» — персональный проект Ростана Тавасиева, который был показан в галерее современного искусства Anna Nova в весной 2021 года. Художник ранее обращался к теме космоса в серии работ «Milky Way» и фантастическом проекте — сериале «Капля креацина». В «Планетарных туманностях» Ростан предлагает расширить границы современного искусства до вселенских масштабов. Материалом для создания работ являются планетарные туманности, образуемые звёздами на завершающем этапе их эволюции, и принимающие неповторимые яркие очертания под воздействием межзвездной среды, звёздного ветра и магнитного поля. В этих процессах художник видит потенциал для художественной рефлексии.

За основу представленных на выставке восьми проектов — космических скульптур — взяты двойные звёздные системы, реально существующие в созвездиях Близнецы, Компас, Кит, Треугольник, Жираф, Персей, Муха, Корма, где в обозримом будущем будут образовываться планетарные туманности. Работы визуализированы в рисунках и живописных работах, объёмных эскизных макетах и трёхмерной анимации, а их местоположения обозначены на звездном атласе. Представленные видеоинтервью Ростана Тавасиева с астрофизиком Сергеем Поповым из цикла «Искусство в космосе» помогут больше узнать о методах воздействия на планетарные туманности.

Читать далее
BLOCKSAYS
BLOCKSAYS
Дошка безкоштовних оголошень в Україні
art-insight.com.ua

Читаемые

© 2012-2021 Арт Новости | Art News. Все права защищены. Использование любых размещенных на сайте материалов разрешается при указании прямой открытой для поисковых систем гиперссылки на Art-News.com.ua. Ссылка размещается вне зависимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссылка должна быть размещена в первом абзаце цитируемого материала.