У Луцьку відкривається виставка Петра Лебединця

18 листопада в Галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра» відбудеться відкриття виставки «Петро Лебединець: колір як нескінченність».
Автор величезного доробку станкового малярства. Мінливий, проникливий, вражаючий, глибокий… Що може бути більш багатомовним, аніж колір…? Його природа пов’язана із вічністю. Його суть – метафізична. Силі можливостей кольору немає завершення.
Про це і не тільки виставка творів Петра Лебединця у Галереї сучасного мистецтва України «Арт-кафедра».  Адже саме цьому українському художнику вдається опановувати колористичною плоттю фарб, проникаючи у найтонші вібрації душі.
Початок о 17.00.
Вхід вільний! Запрошуємо!
Культурно-розважальний центр «Адреналін Сіті», м. Луцьк, вул. Карбишева, 1

img_4876
Мистецька довідкаПетро Лебединець – художник-абстракціоніст. Він зводить колір в абсолют і звільняє його від форми і сюжету. Картинам притаманні широкі мазки, рельєфна фактура. Кольори нашаровуються, підсвічують один одного на полотні. Роботи одночасно делікатні і темпераментні, таємничі і правдиві. Їх зміст глибоко інтуїтивний, а композиція точна і раціональна.
Петро Лебединець народився у 1956 році в місті Мелітополь, Україна. З 1978-1984 навчався у Київському державному художньому інституті. З 1990 року  Член Національної Спілки художників України. У 1996 році отримав почесний приз на Міжнародній виставці «Сучасне мистецтво» у Ніцці. Отримав почесний приз «Художник року» на Міжнародному арт-фестивалі у Києві в 1997 році та почесну грамоту учасника Арт-фестивалю мистецтв «Наша Спадщина», Метрополітен Музей та Національний Арт Клуб, Нью-Йорк.

Sotheby's Auction House

Подписаться на новости искусства

Никакого спама, только интересные новости.