Авторський проект «Рими і ритми: Spring edition» в рамках виставки LOVE.contemporary

0

У Музеї історії Києва відбудеться вечір мелодекламації

В рамках виставки LOVE.contemporary представлять
авторський проект «Рими і ритми:
Spring edition»

24 березня, о 18:00, у Музеї історії Києва відбудеться вечір мелодекламації «Рими і ритми: Spring edition». Подія пройде в рамках проекту LOVE.contemporary (02.03-02.04.17). Вхід на неї вільний.

Вже відомий авторський проект мелодекламації «Рими і ритми» за участі тріо музикантів Bandura Style, який глядачі можуть пам’ятати по таким культурним подіям як фестиваль «Країна мрій», Книжковий Арсенал, а також яскравому етно-каверу музикантів на пісню Джамали «1944», цього разу доповнить живопис та інсталяції від сучасних художників проекту LOVE.contemporary.

Поети та музиканти покажуть справжній перфоманс із мелодики віршованого ритму та звуку, що підкреслює емоційний та смисловий зміст поезії.

Свої вірші читають: Оксана Боровець, Олена Герасим’юк, Тетяна Кисельчук, Таня-Марія Литвинюк, Анна Малігон, Олександра Шаліна.

Музика у виконанні тріо Bandura Style: мультиінструменталіст Максим Бережнюк (дудук, сопілка, дримба), перкуссіоніст Валентин Богданов (джембе), бандурист Ярослав Джусь (бандура).

Гармонійне поєднання трьох видів мистецтва надасть неповторної романтичної атмосфери залам музея. Завершить вечір лірика Світлани Симошенко.

Організатори: Zenko Gallery

Куратор: Юлія Нужина

Художники, учасники проекта LOVE.contemporary:

Аліна Прищепа та Андрій Ахтирський, Тереза і Михайло Барабаш, Ірина Бережко та Bondero, Тетяна Малиновська та Артем Волокітін, Анастасія Лойко та Володимир Гуліч, Ната Трандафір та Ігор Гусєв, Ольга Сабко та Михайло Завальний, Сюзанна Клаузен та Павло Керестей, Дар’я Кольцова та Роман Михайлов, Тетяна Щеглова та Роман Новен (група Synchrodogs), Франсуаза Оз та Богдан Перевертун, Ілона Сільваші та Ярослав Присяжнюк, Марина Скугарєва та Олег Тістол, Емма та Руслан Тремби, Маша Шубіна та Ілля Чічкан. Спеціальний гість — Роман Жук.

Режим роботи МВЦ «Музей історії Києва» (вул. Б. Хмельницького, 7)

Пн. – з 11.00 до 16.00 (каса – до 15.15).

Вт.–Нд. – з 11.00 до 19.00 (каса – до 18.15)

Вартість квитка на експозицію – 40 грн., пільговий квиток – 20 грн.

Вхід на вечір мелодекламації – безкоштовний.